شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 9767
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1393 _11:32:46
یادواره 59 شهید سنگر ساز بی سنگر در قم برگزار شد

یادواره 59 شهید سنگر ساز بی سنگر جهاد سازندگی قم در دوران دفاع مقدس، شنبه شب با حضور جمعی از مسئولان استانی، خانواده های معظم شهدا و سایر اقشار مردم، در سالن امام خامنه ای گلزار شهدا برگزار شد.

تا شهدا - در یادواره 59 شهید سنگر ساز بی سنگر استان قم در دوران دفاع مقدس، ابتدا حجت الاسلام علی اصغر صالح آبادی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی قم طی سخنانی ابراز داشت: اقتدار امروز نظام اسلامی بخاطر خون شهداست مخصوصا جهادگران شهیدی که با آگاهی نسبت به ماموریت و هدف و به جان خریدن همه خطرات، مسئولیت جهادی خود را خالصانه انجام می دادند.

سپس حجت الاسلام ماندگاری مسئول موسسه روایت سیره شهدا به ایراد سخن پرداخت.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره 3100 جهادگر شهید در کشور و 59 جهادگر شهید استان قم گفت: جهادگران مصداق واقعی مجاهدان جهاد سخت بودند زیرا آنها در جهاد، سخت ترین و بافضیلت ترین نوع آن را انتحاب کرده بودند.
ماندگاری با بیان اینکه اعتقاد به غیب در دوران دفاع مقدس پررنگ بود، ادامه داد: اگر امروز عده ای خط زندگی را به جای قرآن از ماهواره ها و فضاهای مجازی می گیرند، برای این است که ایمان به غیب در زندگی ها کمرنگ شده است.
رونمایی از شناسنامه هویتی جهادگر شهید حسن علیمحمدی، اجرای سرود، پخش کلیپ، برپایی نمایشگاه جنبی عملکرد جهاد سازندگی قم در دوران دفاع مقدس، توزیع لوح فشرده بی سنگران و اجرای مسابقه فرهنگی بخش های دیگری از این مراسم بود.
در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین علی بنایی معاون سیاسی امنیتی استانداری قم، لطفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سیار فرماندار قم حضور داشتند.
همچنین طلایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم، احمد حسینی، هاشمی، عفتان، رفیعی و مظفری مدیران کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، بنیاد شهید و امور ایثارگران، منابع طبیعی، دامپزشکی، امور اجتماعی استانداری و خرمی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، خانی سرپرست شعب بانک کشاورزی، مسئولان سازمان بسیج سازندگی و بسیج کارمندی استان قم و مسئول موسسه فرهنگی هنری راویان فتح از جمله دیگر مسئولان استانی شرکت کننده در مراسم بودند.

ابزار هدایت به بالای صفحه