شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 9449
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1393 _18:11:59
خط سرخ شهادت، ولایت و رهبری را به نسل جدید منتقل کنیم

فرمانده پادگان شهدای مهندسی بروجرد گفت: همگان وظیفه داریم خط سرخ شهادت، ولایت و رهبری را به نسل جدید منتقل و در برابر جبهه جنگ نرم فکری و فرهنگی صف‌آرایی کنیم.

تا شهدا - امیر غلامعلی میر عصر امروز در نشست برنامه‌ریزی یادواره 1500 شهید این شهرستان، اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف این است که فراموش نکنیم، عزت، سربلندی و امنیت پایدار ایران اسلامی مدیون و مرهون خون پاک شهداست. وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی امروزه همچون خورشیدی در جهان می‎درخشد، ادامه داد: شهدا این پیام را به همگان منتقل کرده‎اند که برای جلوگیری از وارد آمدن آسیب به نظام جمهوری اسلامی ایران باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم. این مسئول تاکید کرد: مسئولان نیز همواره باید توجه داشته باشند، قرار گرفتن آنها در سمت‎های مدیریتی در سایه امنیت و اقتدار کشور به برکت خون شهدا محقق شده است. امیر میر اشاعه فرهنگ ایثار، جهاد و از خودگذشتگی به نسل جوان امروزی را از دیگر اهداف برپایی این یادواره‎‏ها برشمرد و عنوان کرد: در شرایط کنونی انفجار اطلاعات رخ داده در دنیا مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و دشمن تهاجم فرهنگی را علیه جوانان ما در دستور کار قرار داده است. وی اظهار کرد: در چنین شرایطی همگان وظیفه داریم خط سرخ شهادت، ولایت و رهبری را به نسل جدید منتقل و در برابر جبهه جنگ نرم فکری و فرهنگی صف‌آرایی کنیم. فرمانده پادگان شهدای مهندسی بروجرد تصریح کرد: از دیگر اهداف برگزاری این همایش‌‏ها ادای احترام به خانواده‏‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است، چرا که آنان حق بزرگی برگردن یکایک ملت ایران دارند. امیر میر با یادآوری دوران هشت ساله دفاع مقدس، اضافه کرد: جان‎فشانی جوانان و صبر و استقامت خانوده‎های آنان در این دوران سخت از مهمترین عواملی بود که در نهایت پیروزی جبهه حق و شکست مفتضحانه رژیم بعثی عراق را رقم زد. وی تجدید بیعت با آرمان های امام راحل(ره)، شهدا و خانواده‎های آنها را از دیگر اهداف برگزاری این همایش برشمرد و عنوان کرد: خانواده‎های شهدا پیوند خونی با اسلام دارند زیرا برای حفظ اسلام شهید داده‎اند. این مسئول سپس به راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال اشاره و تاکید کرد: حضور میلیونی و پرشکوه ملت ایران در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن که همه ساله پررنگ‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود، دنیا را متحیر کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه