شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[15 / 4 / 1399] زندگی شهید قربانخانی شنیدنی شد؛
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...

 

کدخبر: 72633
تاریخ انتشار: 9 تیر 1399 _20:40:45
برگزاری نشست هم اندیشی با گروه فرهنگی هنری شهیدآوینی

غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه از برگزاری نشست هم اندیش با گروه فرهنگی شهید آوینی بمنظور ساخت مستند والدین شهدا در شهرستان فیروزکوه خبر داد.

 

تا شهدا؛ غلامرضا نیکدل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه با تعدادی از عوامل مستند ساز گروه شهیدآوینی به‌منظور ساخت مستندی با محوریت سبک وسیره زندگی والدین معظم شهدا دیدار و گفتگو کرد.
نیکدل در ابتدای این جلسه تلاشهای ارزشمند، تهیه کنندگان و برنامه سازان  که در راستای ترویج ارزشهای ماندگار حوزه ایثار و شهادت به تولید برنامه پرداخته اند ، قدردانی و تشکر کرد و گفت: ثبت  آثارسمعی وبصری فرهنگی- مذهبی می‌تواند منبع موثقی برای تحقیق در خصوص زندگی شهدا باشد و این آثار در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به آیندگان نقش موثر و تأثیرگذاری دارد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروز کوه با اشاره به اهمیت تولید محتوی فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت گفت: اقدام شما عزیزان در راستای تولید آثار مستند از خانواده های شهدا کاری انقلابی و قابل تحسین است.
وی با تاکید بر این که ساخت مستندهای فاخر از خانواده های شهدا اثری ماندگار خواهد بود، یادآور شد: فرهنگ ایثار و شهادت با تولید محصولات فرهنگی نظیر مستندهای فاخر دفاع مقدس اشاعه پیدا می‌کند.

ابزار هدایت به بالای صفحه