شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[15 / 4 / 1399] زندگی شهید قربانخانی شنیدنی شد؛
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...

 

کدخبر: 72626
تاریخ انتشار: 9 تیر 1399 _20:34:47
تسلیت رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران

رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در پیامی درگذشت پدر شهیدان زرین را تسلیت گفت.

 

تا شهدا؛ سعید اوحدی در این پیام آورده است::پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.تسلیت رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران

وی افزود: مرحوم «حاج عبدالمحمد زرین»  پدر شهیدان سرافراز «سوخته و آمحمد زرین»  پس از سال‌ها صبر و بردباری ندای حق را لبیک گفت  و به سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندان شهیدش  درود می‌فرستم.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان این پیام گفت: ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز  سفر کرده  و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان‌شاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

مرحوم حاج عبدالمحمد زرین پدر شهیدان والامقام آمحمد و سوخته زرین به علت کهولت سن در سن ۸۹ سالگی دارفانی را وداع و به فرزندان شهیدش پیوست.

همچنین یک فرزند مرحوم زرین از جانبازان دفاع مقدس و داماد و برادر زاده این پدر صبور در دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

ابزار هدایت به بالای صفحه