شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[15 / 4 / 1399] زندگی شهید قربانخانی شنیدنی شد؛
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...

 

کدخبر: 72606
تاریخ انتشار: 9 تیر 1399 _09:12:22
ویروس کرونا مانع برگزاری سالگرد شهید صدوقی در یزد شد

دفتر سومین شهید محراب آیت‌الله محمد صدوقی (ره) شامگاه یکشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امسال به دلیل توصیه‌های بهداشتی و برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مراسم سالگرد شهادت این عالم ربانی برگزار نمی‌شود.

تا شهدا؛ در این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: از همه علاقه‌مندان و نهادهای انقلابی درخواست می‌شود برای سلامتی مردم از برگزاری مراسم سالگرد شهید صدوقی اجتناب کنند.

همه ساله این مراسم با حضور گسترده مردم و مسوولان به نحو مناسبی در مسجد روضه محمدیه ( حظیره ) یزد با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار می‌شد.   

شهید صدوقی در یازدهم تیرماه ۱۳۶۱ برابر دهم ماه رمضان توسط یکی از عوامل گروهک منافقین بعد از اقامه نماز جمعه در مسجد ملااسماعیل شهر یزد به شهادت رسید.

استان یزد سه هزار و ۸۵۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است .

همچنین به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اوایل اسفند ۹۸  تاکنون ۲۲۲ هزار و ۶۶۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۴۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار افراد متوفی به ۱۰ هزار و ۵۰۸ نفر رسید.

سیما سادات لاری روز یکشنبه بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر هشتم تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی،  ۲ هزار و ۴۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید- ۱۹ در کشور شناسایی شدند که از این تعداد هزار و ۴۰۶ نفر بستری شدند.

معاون وزیر بهداشت گفت:   تاکنون ۱۸۳ هزار و ۳۱۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند، همچنین ۲ هزار و ۹۴۶  نفر از بیماران تحت مراقبت قرار دارند.

لاری بیان کرد: تاکنون یک میلیون و ۶۱۰ هزار و ۸۶۹ مورد آزمایش تشخیص کووید- ۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: استان های خوزستان، کردستان، آذربایجان غربی، هرمزگان و کرمانشاه در وضعیت قرمز و استان های بوشهر، ایلام، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی در وضعیت هشدار قرار دارد.

ابزار هدایت به بالای صفحه