شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[15 / 4 / 1399] زندگی شهید قربانخانی شنیدنی شد؛
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...

 

کدخبر: 72602
تاریخ انتشار: 9 تیر 1399 _09:09:25
​دومین کنگره بین‌المللی نفس‌های سوخته برگزار شد

دومین کنگره بین‌المللی نفس‌های سوخته با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در سالن جانباز شهید رسول زاده تهران و همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور برگزار شد.

 

تا شهدا؛ این نشست در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با حضور مدیرکل و جمعی از معاونین این بنیاد و مسئولان ذیربط اجرا شد.
در این کنگره بین‌المللی مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به سخنرانی پرداخت و پیام تصویری «فرناندو ساریاس» مدیرکل سازمان منع سلاح‌های شیمیایی از لاهه هلند و در ادامه پیامی تصویری از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص بمباران شیمیایی سردشت پخش شد.
کنگره ملی تجلیل از قربانیان حقوق بشر آمریکایی نیز به‌صورت آنلاین و از طریق ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در خصوص توطئه تروریستی هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران توسط ناو آمریکایی و آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان یزد درزمینهٔ شهادت و شخصیت آیت‌الله صدوقی از طریق ویدئو کنفرانس سخنرانی کردند.

گفتنی است، از تاریخ ۶ الی ۱۲ تیرماه اوج فتنه‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی علیه مسئولان و مردم ایران است و بنیاد شهید و امور ایثارگران به این مناسبت کنگره ملی قربانیان حقوق بشر آمریکایی را در راستای منویات رهبر معظم انقلاب درزمینهٔ افشای حقوق بشر آمریکایی و تشریح فجایع و اقدامات تروریستی استکبار جهانی برگزار کرد.
۶ تیرماه سوءقصد به رهبر معظم انقلاب در مسجد ابوذر، ۷ تیر انفجار حزب جمهوری اسلامی و شهادت آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، ۸ تیر بمباران شیمیایی سردشت، دهم تیر شهادت آیت‌الله صدوقی و دوازدهم تیرماه سقوط هواپیمایی ایرباس جمهوری اسلامی ایران توسط ناو آمریکایی در خلیج‌فارس ازجمله این اقدامات بود که سبب شد رهبر معظم انقلاب این مقطع زمانی را با عنوان هفته افشای حقوق بشر آمریکایی نام‌گذاری کنند، در ادامه این ترورها، ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سال گذشته دولت آمریکا را به نماد آشکار تمامی تروریست‌های دولتی در افکار جهان تبدیل کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه