شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...
[15 / 4 / 1399] زندگی شهید قربانخانی شنیدنی شد؛
[14 / 4 / 1399] ۷ کتاب درباره زندگی و سرنوشت مبهم حاج احمد متوس ...

 

کدخبر: 72592
تاریخ انتشار: 8 تیر 1399 _14:27:58
پدران و مادران مکرم شهدا در صبر و مقاومت بی‌نظیر هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه پدران و مادران مکرم شهدا در صبر و مقاومت بی‌نظیر هستند، اظهار داشت: والدین معظم شهدا مظهر صدق و صفا و اخلاص و الگوی واقعی در تمامی عرصه‌ها هستند.

 

تا شهدا؛ هدات مظلومی در دیدار با والدین صبور شهیدان گرانقدر «سید کاظم، سید مهدی و سید جعفر حجازی»، با بیان اینکه والدین شهدا بهترین بندگان مخلص خدا هستند، گفت: به برکت خون‌های پاک عزیزان آنان، درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران بارور شده است.
مظلومی با اشاره به اینکه پدران و مادران مکرم شهدا در صبر و مقاومت بی‌نظیر هستند، اظهار داشت: والدین معظم شهدا مظهر صدق و صفا و اخلاص و الگوی واقعی در تمامی عرصه‌ها هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه والدین شهیدان معظم حجازی سه فرزند برومند خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند تا ارزش‌های انسانی در کشور حاکم شود، عنوان کرد: سپاسگزاری و تعظیم از پدران و مادران معزز شهدا، بزرگترین عبادت محسوب می‌شود.
مظلومی با بیان اینکه شهدا گنج‌های گرانبهایی هستند که در هیچ دوره‌ای از تاریخ یافت نمی‌شوند، گفت: امروز خاطرات والدین عزیز شهدا باید حفظ و ماندگار شده تا به آیندگان منتقل شود.
شهید گرانقدر سید جعفر حجازی متولد سال ۱۳۴۵ بود و در سال ۱۳۶۵ در مهران به شهادت رسید. شهید معزز سید کاظم حجازی متولد ۱۳۴۳ بود و در سال ۱۳۶۰ در گیلانغرب به شهادت رسید و شهید والامقام سید مهدی حجازی متولد ۱۳۴۱ بود که در سال ۱۳۶۴ در هورالعظیم به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه