شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[15 / 4 / 1399] زندگی شهید قربانخانی شنیدنی شد؛
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...

 

کدخبر: 72591
تاریخ انتشار: 8 تیر 1399 _14:26:46
خانواده‌های معظم شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند

مدیرکل بنیاد استان کردستان یادآور شد: خانواده‌های معظم شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها هموراه باید در برنامه مسئولان قرار گیرد.

 

تا شهدا؛  رضا نجفی در جریان سفرهای شهرستانی، با خانواده‌های شهدا و ایثارگران روستاهای اسلام آباد، تازه آباد، یمینان سفلی و علیا از توابع شهرستان‌های سنندج و کامیاران دیدار کرد.
نجفی درجریان این سفر با حضور در منزل «فرشته قوشچی» مادر شهیدان «صادق، جبرئیل و خلیل ورمزیار» که هم اکنون در بستر بیماری است از وی عیادت کرد.
وی در این دیدار صبر و بردباری مادران شهدا را بسیار ارزشمند و ستودنی دانست و اظهار داشت: کاری که مادران شهدا کردند با هیچ چیز قابل مقایسه نیست و پایداری نظام اسلامی مدیون تربیت آنها است.
مدیرکل بنیاد استان کردستان یادآور شد: خانواده‌های معظم شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها هموراه باید در برنامه مسئولان قرار گیرد.
وی تصریح کرد: وجود مادران و پدران شهدا باعث برکت و دیدار با آنان مایه نشاط مسئولان است چراکه صبوری آنان به ما توان می‌دهد تا در راه خدمت به نظام اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاشی مضاعف داشته باشیم.
نجفی خاطرنشان کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با نثار عزیزان خود در راه دفاع از کشور کار بسیار بزرگی انجام دادند و مایه افتخار همه ملت ایران هستند و همه ما همیشه قدردان فداکاری آنها هستیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه