شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[15 / 4 / 1399] زندگی شهید قربانخانی شنیدنی شد؛
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...

 

کدخبر: 72587
تاریخ انتشار: 8 تیر 1399 _14:24:37
شهید بهشتی یکی از ستاره‌های درخشان عصر حاضر بود

مدیرکل بنیاد استان قزوین شهید بهشتی را یکی از ستاره‌های درخشان عصر حاضر خواند و گفت: این شهید گرانقدر مظلوم زیست و مظلوم شهید شد اما در عین مظلومیت، مانند خاری در چشم دشمنان اسلام و انقلاب بود.

 

تا شهدا؛ غلامرضا حقایق‌پور در نشست شورای معاونان گفت: حادثه هفتم تیر یکی از تلخ‌ترین حوادث بعد از انقلاب اسلامی است که متأسفانه در آن منافقان یکی از ذخایر انقلاب را از ملت ایران گرفت، اما خون این شهید بزرگوار و یارانش موجب تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.
وی شهید بهشتی را یکی از ستاره‌های فروزان و درخشان عصر حاضر خواند و افزود: این شهید گرانقدر مظلوم زیست و مظلوم شهید شد اما در عین مظلومیت، مانند خاری در چشم دشمنان اسلام و انقلاب بود و مورد هدف و غضب آنان واقع شد.
حقایق‌پور با بیان اینکه شهید بهشتی مسئولی به تمام معنا پاسخگو بود، گفت: این شهید گرانقد حتی در مقابل هجمه‌هایی که معدود افراد فریب خورده، علیه ایشان راه انداخته بودند، با صبر و متانت برخورد می‌کرد که نشان از روح بلند و ظرفیت‌های بی‌مثال شهید بهشتی داشت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: باید از سیرت شهید بهشتی درس بگیریم و برای ارتقای سطح اخلاق و فرهنگ جامعه از این سیره بهره‌مند شویم.

ابزار هدایت به بالای صفحه