شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[15 / 4 / 1399] زندگی شهید قربانخانی شنیدنی شد؛
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...

 

کدخبر: 72568
تاریخ انتشار: 8 تیر 1399 _08:45:25
فرمانده سپاه کربلای مازندران با خانواده شهید دیدار کرد

 فرمانده سپاه کربلای مازندران با حضور در منزل شهید مدافع حرم علی جمشیدی، خبر بازگشت پیکر این شهید والامقام مدافع حرم را به خانواده شهید جمشیدی اعلام کرد.

تا شهدا  به ‌نقل از روابط‌ عمومی سپاه کربلای استان مازندران، سرهنگ سیاوش مسلمی در این دیدار با تأکید بر‌اینکه خانواده شهدا ذخیره انقلاب و نظام اسلامی هستند اظهار داشت: برای ادامه مسیر شهدا، خدمت خانواده شهدا رسیدیم تا ره‌توشه‌ای معنوی برداریم و این راه را به‌خوبی ادامه دهیم.وی با بیان اینکه وظیفه ماست که خدمت خانواده شهدا برسیم افزود: خانواده شهدا به ما احتیاجی ندارند، اما ما به خانواده شهدا محتاج هستیم.

فرمانده سپاه کربلا با تأکید بر اینکه خانواده شهدا ذخیره انقلاب و نظام اسلامی هستید افزود: برای ادامه مسیر شهدا، خدمت خانواده شهدا رسیدیم تا ره‌توشه‌ای معنوی برداریم و این راه را به‌خوبی ادامه دهیم.

سرهنگ مسلمی در پایان از خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی خواستار شد: دعا کنید تا ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم و آنچه که شایسته راه شهداست را انجام بدهیم تا عاقبت ماهم ختم به شهادت شود.

براساس این گزارش ؛ فرمانده سپاه کربلا به همراه سردار حمیدرضا رستمیان فرمانده سابق لشکر عملیاتی 25کربلا بعدازظهر امروز هفتمتیرماه با حضور در منزل پدر شهید مدافع حرم علی جمشیدی در شهرستان نور، خبر بازگشت پیکر مطهر این شهید را به خانواده معزز وی اطلاع دادند.

شهید مدافع حرم علی جمشیدی یکی از 13 شهید مدافع حرم خان طومان، در اردیبهشت سال 95 در کربلای خان طومان به قافله اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا (ع) پیوست و پیکر مطهرش بعد از چهار سال به آغوش وطن بازگشت.

ابزار هدایت به بالای صفحه