شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 4 / 1399] شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[10 / 4 / 1399] برادر سردار شهید آخوندی مطرح کرد؛
[11 / 4 / 1399] بازخوانی زندگی معلم شهید «محمدعلی خدابخشی»؛
[11 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد؛
[10 / 4 / 1399] در دیدار معاون امور استان‌ها با رئیس بنیاد شهید؛
[10 / 4 / 1399] کارگردان مستند «بهشتی برای ملت»؛
[10 / 4 / 1399] دل ما به «بابایی‌‍‌»ها خوش است؛
[10 / 4 / 1399] در بیانیه «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع م ...
[10 / 4 / 1399] در جلسه «قرارگاه راهیان نور دانش‌آموزی کشور» مط ...

 

کدخبر: 72022
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1399 _09:24:22
حل مشکل تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولویت برنامه های فرهنگی بنیاد است

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: حل مشکل تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولویت برنامه های فرهنگی بنیاد است.

 

تا شهدا؛ جلسه هم اندیشی و رفع موانع بین اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل و دانشگاه‌های شهرستان برگزار گردید.
 به منظور تداوم همکاری و تعامل دانشگاهها با بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشجویان شاهد و ایثارگر در ایام برگزاری امتحانات، جلسه ای با حضور دکتر نصراللهی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران مازندران و رئیس اداره آموزش و رابطین ۲۰ دانشگاه در محل سالن اجتماعات اداره بنیاد شهید آمل برگزار گردید.
 سیفیان رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران آمل ضمن بیان اهداف برگزاری جلسه، مطالبی در خصوص وضعیت آموزشی و تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر رابه صورت آماری و مقایسه وضعیت ممتازین و مشروطین جامعه هدف با دانشگاه ها را ارائه داشت.
هر یک از رابطین دانشگاهها چالش های و موانع موجود بر سر راه امور تحصیلی (شهریه دانشجویی ) و همچنین در رابطه با وضعیت آموزشی تعدادی از دانشجویان شاهد و ایثارگر مسائلی مطرح  گردید که بر اساس آن مقرر شد مشکلات دانشجویان شناسایی و در جهت حل مشکل تحصیلی و... آنان اقدامات موثری برداشته شود.
نصر الهی معاونت فرهنگی آموزشی اداره کل بنیاد مازندران در این جلسه ضمن پاسخگویی به سوالات مطروحه میهمانان، از آخرین اقدامات صورت گرفته از سوی این بنیاد در خصوص پرداخت دیون دانشگاهها  شرح مبسوطی را ارائه داشت.
 وی ضمن تاکید به رابطین دانشگاهها جهت اجرا نمودن دستورالعمل ها و قوانین، از آنان درخواست همکاری ویژه مبنی بر مراعات حال فرزندان شاهد و ایثارگر مشغول به تحصیل را داشتند.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: حل مشکل تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولویت برنامه های فرهنگی بنیاد است و در این راستا رابطین دانشگاهها در انعکاس مشکلات و پیگیری دغدغه های این عزیزان نقش مهمی را باید ایفا کنند.
نصر الهی افزود: امروز همه ما باید دین خود را به این خانواده ها ادا کنیم و بهترین راهکار حق شناسی، فراهم کردن بستر مناسب برای تقویت ایجاد انگیزه در میان آنان در امر تحصیل است.

ابزار هدایت به بالای صفحه