شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 4 / 1399] شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[10 / 4 / 1399] برادر سردار شهید آخوندی مطرح کرد؛
[11 / 4 / 1399] بازخوانی زندگی معلم شهید «محمدعلی خدابخشی»؛
[11 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد؛
[10 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛
[10 / 4 / 1399] در دیدار معاون امور استان‌ها با رئیس بنیاد شهید؛
[10 / 4 / 1399] کارگردان مستند «بهشتی برای ملت»؛
[10 / 4 / 1399] دل ما به «بابایی‌‍‌»ها خوش است؛
[10 / 4 / 1399] در بیانیه «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع م ...

 

کدخبر: 72014
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1399 _09:12:58
ارائه خدمات به فرزندان ایثارگران فرصتی برای تجلیل از آنان است

مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان آذربایجان غربی در جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش استان که در سالن اندیشه اداره کل برگزار شد گفت : ارائه خدمات آموزشی، تحصیلی و تربیتی در خور شان فرزندان این عزیزان، فرصت مناسبی برای تجلیل از ایثارگری های آنان است.

 

تا شهدا؛ مهدی فعال در این جلسه ضمن تسلیت فرارسیدن سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ١٥ خرداد، گفت: تربیت صحیح و مبتنی بر فرهنگ ایثار و شهادت، از شاخصه های مدارس شاهد است.
 
وی افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی این نظام هستند و تلاش برای بهبود سطح کیفیت آموزشی این عزیزان وظیفه مسئولان است.
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن قدردانی از زحمات رئیس آموزش و پرورش استان و معلمان اظهار کرد: شهدا، آزادگان و جانبازان گل های همیشه جاوید جامعه هستند و ارائه خدمات آموزشی، تحصیلی و تربیتی در خور شان فرزندان این عزیزان، فرصت مناسبی برای تجلیل از ایثارگری های آنان است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه با بیان اینکه اجرای کامل دستورالعمل ثبت نام مدارس شاهد ضروریست؛ اظهار داشت: رعایت عدالت در فرآیند ثبت نام مدارس شاهد در دستور کار قرار گیرد.
 
ابراهیم محمدی خاطر نشان کرد: شفافیت در اخذ شهریه مصوب و هزینه کرد مدارس شاهد با هدف هدفمند شدن اعتبارات مدارس شاهد ضروریست.

محمدی با بیان اینکه تعداد 51 مدرسه شاهد با 592 کلاس در سطح استان فعالیت می کند؛ گفت: بیش از 16هزار نفر دانش آموز استان در این مدارس مشغول تحصیل می باشند که از این تعداد حدود ۸۰۰ نفر از دانش آموزان طرح شاهد هستند.
 
 در حاشیه جلسه ستاد شاهد استان، از «سیده پانیذ اجاق زاده» دانش آموز آموزشگاه نورالزهرا (س) ارومیه که رتبه اول پایه دهم رشته علوم تجربی دوره متوسطه دوم را در چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار را کسب کرده است،  تقدیر کردند.
 
لوح تقدیر «محسن حاجی میرزائی» وزیر آموزش و پرورش و «سیدمحمدعلی شهیدی» نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به این دانش آموز اهدا شد.
 
گفتنی است در این مراسم معصوم نیکخو معاون فرهنگی و آموزشی و نادر خضرزاده رئیس اداره آموزش اداره کل بنیاد شهید و امورایاثرگران استان نیز حضور داشتند.

ابزار هدایت به بالای صفحه