شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 4 / 1399] شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[10 / 4 / 1399] برادر سردار شهید آخوندی مطرح کرد؛
[11 / 4 / 1399] بازخوانی زندگی معلم شهید «محمدعلی خدابخشی»؛
[11 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد؛
[10 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛
[10 / 4 / 1399] در دیدار معاون امور استان‌ها با رئیس بنیاد شهید؛
[10 / 4 / 1399] کارگردان مستند «بهشتی برای ملت»؛
[10 / 4 / 1399] دل ما به «بابایی‌‍‌»ها خوش است؛
[10 / 4 / 1399] در بیانیه «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع م ...

 

کدخبر: 72003
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1399 _13:42:41
​حل مشکلات ایثارگران نیازمند همدلی مسئولان است

رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان رضوانشهر گفت:رفع مشکلات خانواده شهدا،جانبازان وآزادگان نیازمند همدلی مسئولان است.

 

تا شهدا؛ محسن حقیقی با مهندس روشن (برادر شهید معظم بیژن روشن)معاون فرماندار شهرستان دیدار وگفتگو کرد.
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان رضوانشهر در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا و ایثارگران با ایثار خود امنیت و اقتدار را به ارمغان آوردند و بی‌تردید امروز قدردانی از خانواده‌های آنان وظیفه‌ای اجتماعی است که بر عهده همه آحاد جامعه قرار دارد.
وی افزود:تعامل بنیاد با دستگاههای اجرایی در راستای تسهیل در ارائه خدمت رسانی و تکریم خاندان شهدا و ایثارگران پیگیری می شود.
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران رضوانشهر گفت:مایه خوشحالی است که نسل ایثارگر این نیروهای متعهد،دلسوز و ارزشی امروز در پست های مختلف مدیریتی در ادامه راه شهدا مشغول خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
وی اضافه کرد:خانواده های معظم شهدا وایثارگران وارثان فرهنگ ایثار و شهادت هستند و امروز در جبهه های مختلف علمی،فرهنگی،اجرایی و... تلاش می کنند تا گام های موثری در مسیر پیشرفت نظام اسلامی و حفظ و تقویت دستاوردهای شهدا برداشته شود.
حقیقی اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان یک نهاد فرهنگی است که حتی خدمات اجتماعی و معیشتی این نهاد با وجهه فرهنگی انجام می شود. این نهاد مقدس از هر فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش می کند که بعنوان مثال دیدار وسرکشی خانواده های معظم شهدا وایثارگران توسط بنیاد و مسئولین شهرستان ونامگذاری خیابان‌ها، مراکز آموزشی و کلاس‌های درس بنام شهدای شهرستان خصوصا سرداران شهید و شهدای دانشجو و دانش آموز، قرائت وصیت‌نامه های شهدا در مراسم صبحگاه مدارس و جلسات اداری،نصب تابلوهای تمثال شهدا در ورودی شهرها و روستاها، اجرای برنامه‌های مختلف در طول سال در گلزارهای مطهر شهدا،برگزاری آیین میهمانی لاله‌ها و گلباران و عطرافشانی مزار شهدا بمناسبت‌های مختلف (با حضور مسئولین استان و شهرستان) و.... از دیگر برنامه های بنیاد می توان نام برد.
در ادامه مهندس شیرزاد روشن معاون فرمانداری شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت:شهدا با اهدای خونشان از نظام اسلامی و ارزشها دفاع کردند و بعد از ایشان رسالت سنگینی بر دوش وارثان شهدا است تا از آرمانهای شهدا پاسداری کنند.
مهندس روشن افزود:خدمت به خلق خداوند از نیکوترین اعمال است،رویکرد اصلی ما در وزارت کشور این هست که با فضای همدلی و تعامل شرایط مطلوبی را برای خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا وایثارگران ایجاد کنیم.
وی اضافه کرد:خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و فرهنگ ایثار و شهادت مایه افتخار ما است و امید است در این مسیر بتوانیم تعاملات اثر بخش داشته باشیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه