شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 4 / 1399] شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[10 / 4 / 1399] برادر سردار شهید آخوندی مطرح کرد؛
[11 / 4 / 1399] بازخوانی زندگی معلم شهید «محمدعلی خدابخشی»؛
[11 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد؛
[10 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛
[10 / 4 / 1399] در دیدار معاون امور استان‌ها با رئیس بنیاد شهید؛
[10 / 4 / 1399] کارگردان مستند «بهشتی برای ملت»؛
[10 / 4 / 1399] دل ما به «بابایی‌‍‌»ها خوش است؛
[10 / 4 / 1399] در بیانیه «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع م ...

 

کدخبر: 71996
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1399 _13:34:32
خانواده ایثارگران میراث داران انقلاب اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی بیان کرد: خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند.

 

تا شهدا؛ حجت الاسلام محمد تقی عزیزی به همراه خانه زرین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و همچنین نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی با خانواده‌های معظم شهیدان «طاووسی» و جانبازان ۷۰ درصد «سید احمدآذری»، «محمدرضا بلالی»، «محمدرضا غلامی»، «مهدی شریفی»، «محمدجواد صدقی»، «محمدرضا جعفریان» دیدار و گفت و گو کردند.
حجت الاسلام عزیزی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب بیان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آنها باید در برنامه مسئولان قرار گیرد.
وی افزود: حفظ آرمان‌های شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله خدمات رسانی می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی بیان کرد: خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند.
وی تصریح کرد: جانفشانی ها و سلحشوری های رزمندگان دفاع مقدس به عنوان اسطوره استقامت، وفاداری، صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت های انقلاب ثبت شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.
گفتنی است شهید مهدی طاووسی در سال ۶۵ در عملیات کربلای ۴ در منطقه عملیاتی شلمچه و همچنین شهید حسین طاووسی در سال ۶۱ در منطقه عملیاتی شوش به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

ابزار هدایت به بالای صفحه