شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 4 / 1399] شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[10 / 4 / 1399] برادر سردار شهید آخوندی مطرح کرد؛
[11 / 4 / 1399] بازخوانی زندگی معلم شهید «محمدعلی خدابخشی»؛
[11 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد؛
[10 / 4 / 1399] رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛
[10 / 4 / 1399] در دیدار معاون امور استان‌ها با رئیس بنیاد شهید؛
[10 / 4 / 1399] کارگردان مستند «بهشتی برای ملت»؛
[10 / 4 / 1399] دل ما به «بابایی‌‍‌»ها خوش است؛
[10 / 4 / 1399] در بیانیه «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع م ...

 

کدخبر: 71974
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1399 _08:24:37
خدمت به ایثارگران از جایگاه بالایی برخوردار است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: خدمت رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دارای عزت و جایگاه بالایی در دنیا و آخرت است.

 

تا شهدا؛ حجت الاسلام «عبدالرسول قدوسی»  یک شنبه 11 خرداد در نشست صمیمانه با حجت الاسلام «علیرضا صفایی حائری» امام جمعه شهرستان میناب، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: خدمت رسانی به ایثارگران باید درونی و قلبی باشد تا رنگ و بوی معنوی بگیرد، در غیر این صورت از برکت اجر این نعمت بزرگ محروم خواهیم شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب بازگو کردن خاطرات ایثارگران را نیازمند همکاری و تعامل همه مسئولین دانست و ادامه داد: یکی از اهداف همیشگی این نهاد تحقق گسترش فرهنگ ایثار و شهادت بوده است که یاد رشادت ها و منویات ایثارگران را زنده می کند.
وی ضمن ارائه گزارشی از اقداماتی که تاکنون جهت پیشگیری از ویروس کرونا توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شده است، افزود: در زمان دیدار و خدمات رسانی به ایثارگران رعایت نکات بهداشتی مورد تأکید بوده است تا جامعه هدف دچار آسیب نشود.
حجت الاسلام «قدوسی» یکی از فعالیت های این نهاد را در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اطلاع رسانی دقیق در میان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دانست و ادامه داد: طی چند مرحله بسته های بهداشتی و کمک معیشتی میان ایثارگران آسیب پذیرتر توزیع شده است که این خدمات همچنان ادامه دارد.
این مقام مسئول اشاره ای به برخی از ویژگی های خادمان ایثارگران نظیر صداقت، علاقه، صبر، تجربه، مهارت و ... کرد و گفت: خدمت رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دارای عزت و جایگاه بالایی در دنیا و آخرت است.
گفتنی است؛ پایان جلسه حجت الاسلام «علیرضا صفایی حائری» امام جمعه شهرستان میناب ضمن قدردانی از ارتباط و تعامل صمیمانه این نهاد با سایر ادارات و سازمان ها گفت: عزت و آرامشی که در جامعه حاکم است مرهون رشادت و از خودگذشتی ایثارگران است.
وی با اشاره به اینکه هر چند هیچ خدمتی نمی تواند فداکاری ایثارگران را جبران کند، افزود: ارج نهادن به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان همراه است با آسایش جسمی، وجدانی و روحی عمیق که پاداش آن نیز نزد خداوند محفوظ است. 

ابزار هدایت به بالای صفحه