شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[18 / 4 / 1399] در جلسه سازمان زنان با همسران آزادگان مطرح شد؛
[17 / 4 / 1399] خالق سردیس سردار سلیمانی؛
[17 / 4 / 1399] روحانی گردان تخریب لشکر ۱۰ روایت کرد؛
[17 / 4 / 1399] روایت سردار حسن رستگار پناه از اواخر سال ۵۹ در ...
[18 / 4 / 1399] مادر شهید «صادق عدالت‌اکبری» با بیان خاطره‌ای م ...
[18 / 4 / 1399] نور معطر به عطر شهید مدافع حرم؛
[18 / 4 / 1399] نگاهی به کتاب «هفت روز آخر»؛
[18 / 4 / 1399] آزاده سرافراز گردان «کمیل» در خاطره‌ای تشریح کرد؛

 

کدخبر: 71929
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1399 _09:23:49
دیدار مدیرکل بنیاد یزد با فرمانده انتطامی استان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در دیدار با فرمانده جدید انتظامی استان گفت: فرماندهی انتظامی استان همواره بازوی توانمند بنیاد در راستای انجام رسالت خود در نشر و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه بوده است.

 

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام عباس زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با حضور در دفتر فرماندهی انتظامی استان، انتصاب سردار عباسعلی بهدانی فرد را به این سمت تبریک گفت.
مدیرکل بنیاد یزد با تقدیر از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروی انتظامی در تأمین امنیت مرزهای کشور گفت: تقدیم هزاران شهید و جانباز برای حفظ و اعتلای امنیت میهن اسلامی، نشان از اراده آهنین این عزیزان در پاسداری از تمامیت ارضی کشور دارد.
زارع افزود: دشمنان همواره در کمین هستند تا با توطئه‌های مختلف برای ملت ایران ایجاد مشکل کنند ولی نیروهای انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح در برابر آنان ایستاده‌اند.
وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان همواره بازوی توانمند بنیاد در راستای انجام رسالت خود در نشر و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد حضور سردار بهدانی فرد را که از نیروهای بومی و باسابقه دارالعباده است را به فال نیک گرفت و برای توسعه همکاری‌های دوجانبه اظهار امیدواری کرد.
فرمانده انتظامی استان نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: همه ما مدیون ایثار و ازخودگذشتگی شهدای گران‌قدر و ایثارگران عزیز هستیم و وظیفه خود می‌دانیم قدردان آنان باشیم.
سردار عباسعلی بهدانی فرد افزود: به‌پاس ایثار بزرگ خانواده شهدا و ایثارگران، ما در تمام ساعات شبانه‌روزی آماده خدمت به این عزیزان هستیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه