شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 4 / 1399] حفط انقلاب اسلامی مهم‌تر از پیروزی آن؛
[16 / 4 / 1399] سرباز «حاج‌قاسم» افتخار «رئیس‌آباد» شد؛
[16 / 4 / 1399] نگاهی به مجموعه داستان «خط مرزی»؛
[16 / 4 / 1399] به مناسبت سالروز شهادت؛
[16 / 4 / 1399] حفط انقلاب اسلامی مهم‌تر از پیروزی آن؛
[16 / 4 / 1399] علی‌رغم گسترش «کرونا»کتاب‌های انتشارات «راه یار ...
[16 / 4 / 1399] به عشق شهید سلیمانی ۹ ساعت رکاب زدم؛
[16 / 4 / 1399] طی نشستی مجازی صورت گرفت؛
[16 / 4 / 1399] معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛
[16 / 4 / 1399] ثبت جامع خاطرات ایثارگران وزارتخانه ارتباطات؛
[16 / 4 / 1399] مسوول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور؛
[16 / 4 / 1399] روایت عاشقانه‌های مادر شهید «هادی چوپان» و فراق ...
[16 / 4 / 1399] برای جامعه ایثارگری کشور؛
[16 / 4 / 1399] شهید رضا حدادیان؛

 

کدخبر: 71900
تاریخ انتشار: 7 خرداد 1399 _14:05:08
ایجاد فرصت های شغلی مناسب و آینده دار برای فرزندان شاهد و ایثارگر در اولویت بنیاداست

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: ایجاد فرصت های شغلی مناسب و آینده دار برای فرزندان شاهد و ایثارگر در اولویت بنیاد است.

 

تا شهدا؛  به منظور پیگیری اشتغال فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر، جلسه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان صبح روز چهارشنبه هفتم خرداد ماه برگزار شد.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه دغدغه اشتغال فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر یکی از اولویت بنیاد به شمار می رود گفت: رویکرد ما در زمینه اشتغال ایثارگران، ایجاد فرصت های شغلی مناسب و آینده دار برای فرزندان شاهد و ایثارگر است.
وی افزود: در استان ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در رابطه با اشتغالزایی وجود دارد که می توان این معضل را در میان جامعه ایثارگری به حداقل رساند لذا همه دستگاهها و بخش های خصوصی باید بستر لازم برای بکارگیری این قشر معزز را فراهم کنند.
مظلومی اظهار داشت: امروز همه ما باید فهم درستی از جامعه ایثارگری داشته باشیم و شرایط آنان را درک کنیم و چالش ها و موانع پیش رو در ارتباط با مشکل بیکاری این عزیزان را برداریم.
مظلومی تصریح کرد: فرزندان شاهد و ایثارگر باید فعل خواستن و توانمندی خود را در عرصه های گوناگون به منصه ظهور برسانند به طوری که خود کارآفرین باشند و شغل ایجاد کنند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پرداخت وام کارا برای اشتغالزایی ایثارگران، وام منابع داخلی بانک توسعه تعاون، وام قرض الحسنه بنیاد، مشاوره های شغلی، تعامل با بخش های خصوصی، اطلاع رسانی جهت شرکت ایثارگران جویای کار در آزمون های استخدامی و ... را از برنامه های بنیاد در راستای اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر دانست.
اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز بر ادامه همکاری این اداره کل با بنیاد در جهت کم کردن موانع اشتغال ایثارگران تأکید کرد.     
در این جلسه در رابطه با پیگیری وام کارا، بکارگیری اشتغال ایثارگران در بخش های خصوصی، انعقاد تفاهم نامه بکارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر در بخش کارآفرینی، تبادل نظر به عمل آمد.
در این جلسه اصغری معاون تعاون بنیاد مازندران نیز حضور داشت.
گفتنی است مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در کمسیون احراز ( ماده سه ) که امروز با معاونین بهداشت و درمان و تعاون بنیاد استان، روسای ادارات حراست، پذیرش و بازرسی در مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر ساری برگزار شد شرکت کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه