شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 4 / 1399] برشی از روایت شناسایی پیکر شهید حججی؛
[24 / 4 / 1399] شهید سید محمدرضا دستواره؛
[25 / 4 / 1399] «اربعین» ظرفیتی مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و ...
[24 / 4 / 1399] دلنوشته‌ یک دانش‌آموز درباره «حاج قاسم»؛
[24 / 4 / 1399] باور نمی‌کردم به «سوریه» برود؛
[24 / 4 / 1399] ۲۴ تیر سالروز اجرای «عملیات قادر»؛
[24 / 4 / 1399] به مناسبت هفته حجاب و عفاف؛
[24 / 4 / 1399] مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد ا ...

 

کدخبر: 71873
تاریخ انتشار: 6 خرداد 1399 _15:15:06
خدمت به ایثارگران بزرگترین نعمت است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: خدمت به ایثارگران بزرگترین نعمت است و قدر شناسی از ایثارگران بعنوان یک فرهنگ باید در جامعه فراگیر و تجلی پیدا کند.

 

تا شهدا؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران سه شنبه ششم خرداد ماه پس از پاسخگویی تلفنی به خانواده های مظم شهدا و ایثارگران استان با بیان اینکه خدمت به ایثارگران بزرگترین نعمت است اظهار داشت: قدرشناسی از ایثارگران باید بعنوان یک فرهنگ ناب و اصیل در جامعه فراگیر و تجلی پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه ایثارگران مصداق بارز ایثار، گذشت و فداکاری هستند گفت: امروز همه ما باید در قبال عزت، صبر، استقامت و پایداری پدران بزرگوار، مادران صبور، همسران مقاوم و فرزندان عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز، ادای تکلیف و دین کنیم.
مظلومی با تأکید بر ضرورت حس مسئولیت پذیری در مقابل مشکلات ایثارگران گفت: وظیقه شناسی، تسلط بر کار، بالا بردن قدرت پاسخگویی و ایجاد دلگرمی، موثرترین شیوه خدمت رسانی از سوی کارکنان بنیاد به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران به شمار می رود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران تصریح کرد: بکارگیری از نیروی انسانی کارآمد و روش های تأثیرگذار به منظور سهولت در امر خدمت رسانی، حفظ منزلت و کرامت انسانی، تکریم، رضایتمندی و حل مشکل مهمترین نگاه سازمانی ما به شمار می رود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران افزود: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، پاسخ به مشکلات و درخواست های ایثارگران با رعایت فاصله اجتماعی و نکات بهداشتی با نظارت و کنترل در ستاد استان و بنیادهای تحت پوشش اعمال می گردد.
مدیر کل بنیاد مازندران علاوه بر پاسخگویی تلفنی، درخواست های ایثارگران را بصورت حضوری بررسی و مورد رسیدگی و پیگیری قرار داد.
گفتنی است معاونین ستاد استان و روسای بنیاد 22 شهرستان مازندران پاسخگوی دغدغه های جامعه معزز ایثارگری شهرستان مربوطه خود در بخش های مختلف خدمات رسانی بودند.  

ابزار هدایت به بالای صفحه