شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[18 / 4 / 1399] در جلسه سازمان زنان با همسران آزادگان مطرح شد؛
[17 / 4 / 1399] خالق سردیس سردار سلیمانی؛
[17 / 4 / 1399] روحانی گردان تخریب لشکر ۱۰ روایت کرد؛
[17 / 4 / 1399] روایت سردار حسن رستگار پناه از اواخر سال ۵۹ در ...
[18 / 4 / 1399] مادر شهید «صادق عدالت‌اکبری» با بیان خاطره‌ای م ...
[18 / 4 / 1399] نور معطر به عطر شهید مدافع حرم؛
[18 / 4 / 1399] نگاهی به کتاب «هفت روز آخر»؛
[18 / 4 / 1399] آزاده سرافراز گردان «کمیل» در خاطره‌ای تشریح کرد؛

 

کدخبر: 71862
تاریخ انتشار: 6 خرداد 1399 _14:58:10
آغاز عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام مسکن مهر

عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام مسکن مهر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و سایر مسئولان مرتبط آغاز شد.

 

تا شهدا؛ شهردار رشت در مراسم ساخت المان شهدای مسکن مهر، ضمن پاسداشت روز آزاد سازی خرمشهر اظهار کرد: قرار است المانی به مناسبت حضور مهمان گرانقدری که با نام شهدای گمنام در این منطقه آرمیده اند،ساخته شود.
ناصر حاج محمدی گفت: این مهم،برای شهدای گمنام منطقه مسکن مهر و بوستان ملت رشت انجام می شود.
وی ضمن قدردانی از تلاش ها و پیگیری های اعضای شورای شهر رشت برای پروژه ساخت این یادمان ها افزود: نتیجه این پیگیری ها منجر به آغاز عملیات ساخت این پروژه شده است.
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت نیز در این مراسم، از آغاز ساخت المان شهدای گمنام به عنوان یکی از پروژه های نیمه تمام سال گذشته یاد کرد و از همکاری مسئولان مرتبط در این امر قدردانی کرد.
فاطمه شیرزاد با بیان اینکه این پروژه به همت سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت انجام می شود ادامه داد: شهردار رشت این ماموریت خطیر را به فرزند شهیدی که امروز ریاست این سازمان را برعهده دارد گذاشته است.
وی تسریع بر اجرای پروژه را از این مسئول خواستار شد و تاکید کرد: عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام باید تا پایان شهریورماه امسال به پایان برسد.
در این آیین علاوه بر شهردار رشت و دیگر مسئولان عرصه مدیریت شهری، پاکاری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز حضور داشتند.

ابزار هدایت به بالای صفحه