شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 4 / 1399] برشی از روایت شناسایی پیکر شهید حججی؛
[24 / 4 / 1399] شهید سید محمدرضا دستواره؛
[25 / 4 / 1399] «اربعین» ظرفیتی مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و ...
[24 / 4 / 1399] دلنوشته‌ یک دانش‌آموز درباره «حاج قاسم»؛
[24 / 4 / 1399] باور نمی‌کردم به «سوریه» برود؛
[24 / 4 / 1399] ۲۴ تیر سالروز اجرای «عملیات قادر»؛
[24 / 4 / 1399] به مناسبت هفته حجاب و عفاف؛
[24 / 4 / 1399] مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد ا ...

 

کدخبر: 71830
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1399 _12:36:55
خدایا! مرگم را در زیر پرچم اسلام قرار ده

شهید جواد کرمى در وصیت‌نامه خود آورده است: خدایا! از تو مى‌خواهم که مرگم را شهادت در راه خودت زیر پرچم اسلام با اولیاى خودت قرار دهى.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید جواد کرمى:

بسم الله الرحمن الرحیم

به کسى که در راه خدا شهید مى‌شود مرده نگویید آنها نمرده‌اند بلکه زنده‌اند ولى شما این واقعیت را درک نمى‌کنید.

خداى را شکر و سپاس بىکران که ما را به نعمت ایمان منعم کرد و خداى را شکر و سپاس که ما را هم زمان با ولى فقیهى همچون امام خمینى این مجاهد خستگى‌ناپذیر قرار داد.

خدایا زبان ما از شکرگزارى تو بسیار عاجز است، پروردگارا مرا ببخش که سخت بازگشته و توبه‌کارم.

خدایا از تو مى خواهم که به این رهبر انقلاب ما را عمرى همانند عمر آفتاب عطا کنى. پروردگارا مرا با سرور شهیدان حسین (ع) و دیگر شهداى کربلا محشور بگردان. خدایا مرا شیعه زنده بدار و شهید بمیران. بار خدایا از تو مى‌خواهم که مرگم را شهادت در راه خودت زیر پرچم اسلام با اولیاى خودت قرار دهى.

پدر و مادر و خواهر و برادرانم بدانید راهى که من رفتم راه حق بود و چون راه حق بود و تشنه بودم و عاشق من تشنه شهادت بودم و به خاطر لقاءالله قدم در این راه نهادم؛ پس کسى که تشنه لب است و بر سر چشمه خود مى‌رسد.

در آخر امیدوارم مرا حلال کرده و شما پدر ومادر و برادران و خواهران من را بخشیده باشید و دیگر آنکه در دعاهایتان برای امام را فراموش نکنید و براى پیشرفت اسلام دعا کنید.

انالله و انا الیه راجعون

ابزار هدایت به بالای صفحه