شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[10 / 3 / 1399] شهید ابراهیم عباسى؛
[11 / 3 / 1399] گزارشی از نفوذ رزمندگان بین ضدانقلاب و دموکرات‌ ...
[11 / 3 / 1399] روایتی از عضو تازه آسمانی شده گروه تفحص «سید مج ...
[11 / 3 / 1399] توسط انتشارات راه یار؛

 

کدخبر: 71790
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1399 _12:48:53
پیکر مطهر شهید «مدافع خلیج فارس» امروز در دارالشهدای درق تدفین می‌شود

پیکر مطهر شهید محمد ابراهیم کاظمی از شهدای ناوچه کنارک امروز در زادگاهش٬ دارالشهدای درق تدفین می‌شود.

 

تا شهدا؛ شهید محمد ابراهیم کاظمی از نیروهای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پی سانحه ناوچه کنارک در آب‌های دریای عمان٬ از دیار دارالشهدای درق به خیل عظیم شهدا پیوست.

آیت‌الله رئیسی: حاج قاسم تکیه‌گاه و پناه ملت‌های منطقه بود/ پیگیری حقوقی پرونده ترور شهید سلیمانی از اولویت‎های اصلی قوه قضائیه است

این شهید والامقام که سابقه دفاع از حرم و حضور به‌عنوان نیروی مستشاری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را نیز در کارنامه دارد٬ از خدمه سرافراز ناوچه قهرمان کنارک بود که در حادثه عصر یکشنبه به فیض عظیم شهادت نایل آمد.

بر اساس اعلام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی٬ پیکر مطهر این شهید والامقام امروز پس از انتقال به استان٬ از ساعت 16 در مقابل حوزه مقاومت علی‌ابن ابی طالب شهرستان گرمه استقبال و سپس ساعت 18 در مزار شهدای شهر درق به خاک سپرده می‌شود.

گزارش‌ها حاکی است با توجه به پروتکل‌های بهداشتی در زمینه مقابله با ویروس کرونا٬ تا کنون جزئیات مراسم تشییع و تدفین این شهید والامقام اعلام نشده اما بر اساس تأیید مسئولان بنیاد شهید استان و شهرستان گرمه٬ مراسمات گرامیداشت این شهید در شهرستان گرمه و شهر درق بوده و مراسمی در مرکز استان برگزار نمی‌شود.

به گزارش تسنیم این شهید والامقام از دیار دارالشهدای درق از توابع شهرستان گرمه در خراسان شمالی است که بیش از 50 شهید سرافراز را تقدیم نظام اسلامی کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه