شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 3 / 1399] نصب سردیس سردار سلیمانی در صداوسیما؛
[4 / 3 / 1399] در سیزدهمين كنگره ملي تجليل از ايثارگران؛
[3 / 3 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران؛
[3 / 3 / 1399] معرفی شهید آزاد سازی خرمشهر شهرستان اسکو؛
[4 / 3 / 1399] شهید محمد سبزی؛
[4 / 3 / 1399] شهید کاظمی در فتح خرمشهر نقش اساسی داشت؛

 

کدخبر: 71773
تاریخ انتشار: 31 ارديبهشت 1399 _16:13:15
خدمت به خانواده های شهدا یک اصل مهم است

استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهید سربندی گفت: خانواده های شهدا با خدا معامله کرده اند و بدون هیچ چشم داشتی جان عزیزان خود را در طبق اخلاص نهادند و خدمت به چنین انسان هایی اصلی ترین هدف خدمتگزاری مسئولین باید باشد .

 

تا شهدا؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در سفر به شهرستان شازند ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ،با حضور در منزل شهید امین سربندی از شهدای امنیت ،دیدار خانواده‌های شهدا را باعث برکت جامعه دانست و افزود: صبوری این عزیزان به ما توان می‌دهد تا در راه خدمت به‌ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاشی مضاعف داشته باشیم.
 آقازاده صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا را برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ دانست که در برابر تمامی توطئه‌های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی دفاع می‌کنند .
استاندار مرکزی در ادامه با اشاره به اینکه کشور ایران بیش از سه هزار شهید امنیت تقدیم نموده است شهید امین سربندی را یک نمونه از سه هزار شهید امنیت دانست و خاطرنشان کرد: امنیت بزرگترین داشته های یک کشور است و اگر نباشد جان و مال و آبرو و ناموس یک ملت ممکن است به خطر بیفتد و ما امروز امنیت خود را مدیون وبدهکار خانواده های شهدا و از جمله  خانواده شهیدامین سربندی که جان فرزند عزیز خود را در درگیری با اشرار قاچاقچی از دست داد می دانیم .
در پایان آقازاده ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی پدران و مادران شهدا و به ویژه والدین معظم شهید امین سربندی دیدار با این عزیزان راموجب افتخار و دارای اجر عظیم عنوان کرد.
شهید امین سربندی متولد سال 1376 در روستای سرسختی سفلی از توابع شازند و در تاریخ 24 آبان 96 در درگیری با اشرار قاچاقچی کالا در ورودی شهر آستانه علوی به شهادت رسید.

ابزار هدایت به بالای صفحه