شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 3 / 1399] نصب سردیس سردار سلیمانی در صداوسیما؛
[4 / 3 / 1399] در سیزدهمين كنگره ملي تجليل از ايثارگران؛
[3 / 3 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران؛
[3 / 3 / 1399] معرفی شهید آزاد سازی خرمشهر شهرستان اسکو؛
[4 / 3 / 1399] شهید محمد سبزی؛
[4 / 3 / 1399] شهید کاظمی در فتح خرمشهر نقش اساسی داشت؛

 

کدخبر: 71765
تاریخ انتشار: 31 ارديبهشت 1399 _16:03:00
پیکر شهید زنده ناجا در گلزار شهدا آرام گرفت

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید "مجید بارانی" با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم مومن و شهیدپرور زاهدان از میدان امام حسین(ع) به سمت گلزار شهدای این شهر برگزار شد.

 

تا شهدا به نقل از ‌پایگاه خبری پلیس، صبح امروز مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید "مجید بارانی" با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم مومن و شهیدپرور زاهدان از میدان امام حسین(ع) به سمت گلزار شهدای این شهر برگزار شد.

سردار "محمد شرفی" جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در حاشیه این مراسم در مصاحبه با جمعی از خبرنگاران ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهید مجید بارانی به ملت شهید پرور ایران، کارکنان ناجا و خانواده صبور و ایثارگر این شهید معزز گفت: آرزوی شهادت، شاخصه مهم کارکنان خدوم نیروی انتظامی است و این فرهنگ در بین کارکنان نیروهای مسلح مقدس است.

وی اظهار داشت: امنیت امروز کشور مرهون جانفشانی های شهداست چراکه همه موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول دوران انقلاب و عمر با برکت نظام اسلامی مرهون رشادت و جانفشانی این عزیزان است.

سردار شرفی تصریح کرد: استان پهناور سیستان و بلوچستان همواره مورد تعرض دشمنان و بدخواهان نظام بوده و جوانان غیور همچون شهید مجید بارانی با دلاوری و رشادت خود نگذاشتند ایادی استکبار جهانی به اهداف شوم خود برسند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: من به وجود چنین افراد غیوری در این استان پهناور و مرزی افتخار می کنم و به مسئولان و مردم شهیدپرور به خاطر تربیت چنین فرزندانی تبریک می گویم.

سردار شرفی بیان داشت: ستوانیکم شهید"مجید بارانی" در سال 83 در درگیری دلاورانه در راه تامین امنیت مردم در برابر اشرار ایستادگی کرد و  پس از مجروحیت حدود 16 سال با تحمل یک دوره طولانی رنج و مشقت ناشی از جراحت دعوت حق را لبیک گفت و به فیض عظمای شهادت نائل آمد.

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: جایگاه شهدا در پیشگاه خداوند متعال تضمین شده است؛ چرا که خداوند به جهادگران در راه خودش وعده داده گناهانشان را بخشیده و به بهشت برین خود وارد کند.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم لیاقت داشته باشیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و بتوانیم انقلاب و ارزش های نظام مقدس اسلامی وکیان و مرز بوم سرزمین مان را تا ظهور حضرت ولی عصر(عج) حفظ و این امانت راتحویل صاحبش دهیم.

سردار شرفی اظهار داشت: از تمامی همکاران غیورم در استان سیستان و بلوچستان که در همه صحنه ها جانانه ایستاده اند و در خط مقدم مبارزه با اشرار ایستادگی می کنند، تشکر می کنم.

ابزار هدایت به بالای صفحه