شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[11 / 3 / 1399] چگونه دو برادر عراقی همزمان به شهادت رسیدند؟
[11 / 3 / 1399] توسط انتشارات راه یار؛
[10 / 3 / 1399] شهید ابراهیم عباسى؛

 

کدخبر: 70943
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1399 _12:25:43
اتحاد و همبستگى را در بین خود حفظ کنید

شهید عقیل نجارى در وصیت‌نامه خود آورده است: ای دوستان! دنباله‌رو راه سرخ حسین بن على (ع) باشید، اتحاد و همبستگى را در بین خود حفظ کرده و در سختی‌ها حلال مشکلات یکدیگر باشید.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید عقیل نجارى:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطئنه ارجعى الى ربک راضیه مرضیه فادخلى فى عبادى وادخلى جنتى .

این خون سید الشهداست که خون ملت‌هاى مسلمان را به جوش آورده(امام خمینى)

با شکر و سپاس خداوند بزرگ و با سلام بر پیامبر(ص) و ائمه اطهار و حضرت مهدى(عج) و درود بر نایب برحقش امام خمینى و درود به ارواح طیبه شهدا و سرور شهیدان حسین ابن على که درس شهامت، مقاومت، شجاعت و شهادت را به پیروانش از جمله رزمندگان آموخت.

حمد و سپاس فراوان خداوند را که ما را در صف پیروان حسین و مجاهدان قرار داد و سلام بر خانواده‌هاى شهدا و اسرا و جانبازان انقلاب که با خون پاکشان درخت اسلام را آبیارى کردند و زمینه را برای ظهور حضرت مهدى (عج) فراهم مى‌نمایند.

جهان همیشه عرصه پیکار میدان حق و باطل بوده و هر یک از این جبهه پیروانى داشته است. زمانى هابیل در مقابل قابیل و زمانى حسین و حسینیان در مقابل یزید و یزیدیان و امروز هم نیز شاهد پیکار حق ایران اسلامى به رهبرى امام خمینى و جبهه باطل دنیاى کفر به رهبرى ابرجنایتکارانى چون آمریکا و شوروى و دست‌نشاندگان آنها. وظیفه هر کس است موضع خویش را در برابر این جبهه‌ها مشخص کند و با عمل خویش ادعاى خود را به اثبات برساند. اگر کسى ادعا مى‌کند پیرو جبهه حق است و رهبرش حسین زمان خمینى بت‌شکن، باید به میدان بیاید.

اى کسانی که نداى ما را می‌شنوید تا زمانی که دشمن نابود و مستضعفان از زیر سلطه ابرقدرت‌هاى جهانخوار بیرون نیامده و کربلا را بعثیان کافر رها نکرده‌اند و مکه معظمه آن خانه خدا و جاى عبادت و سیاست آزاد نشده همه ذلیل هستیم و تنها رمز رسیدن به هدف پشتیبانى از ولى فقیه است.

آرى اى عزیزان اینک که کربلاى حسینى بعد از قرن‌ها سال تکرار می‌شود و جهادگران در راه خدا با نثار خون مطهرشان خاطره کربلا را در ذهن‌ها تجدید مى‌نمایند بر ماست که ادامه‌دهنده راه این حماسه‌آفرینان باشیم.

 اینک اى پدر و مادرم از شما مى خواهم مرا حلال کنید و اى پدر عزیزم! مى‌دانم براى بزرگ کردن من چه‌ رنج‌ها و  سختی‌هاى فراوانى تحمل کرده‌اید و امیدوارم در مرگ من که امانتى از طرف خدا نزد شما بودم خوشحال باشید و بی‌تابى نکنید.

پدر بزرگوارم و مادر عزیزم درست است که باید در هنگام پیرى عصاى دست شما مى شدم اما چه می‌شود کرد وقتى که مى‌بینیم دشمنان خونخوار اسلام چنین بی‌رحمانه به اسلام عزیز و میهن اسلامى ما تجاوز کرده‌اند و مى‌خواهند کتاب خدا قرآن نباشد نمى‌توان ساکت نشست و نگاه کرد باید پوزه‌ این دشمنان اسلام را به خاک مالید از برادرانم مى‌خواهم که‌ در سختی‌ها  همچون کوه استوار بوده و ادامه‌دهنده راه نیمه‌تمام من باشند.

 همچنین از خواهرانم مى‌خواهم که دنباله‌رو راه فاطمه زهرا (س) بوده، عفت و عصمت را از آن بزرگ بانوى اسلام درس گیرند.

از دوستانم  مى‌خواهم دنباله‌رو راه سرخ مولایشان حسین ابن على(ع) بوده و اتحاد و همبستگى را در بین خود حفظ کرده و در سختی‌ها حلال مشکلات یکدیگر باشند. سخنان امام عزیزمان را از جان و دل پذیرفته و به آن عمل نمایند.

خداوند شما عزیزان را براى اسلام و قرآن و امام و یارى دادن به انقلاب اسلامى حفظ نماید.

ابزار هدایت به بالای صفحه