شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 3 / 1399] به مناسبت سومین سالگرد شهید سید مصطفی صادقی؛
[17 / 3 / 1399] یک نویسنده دفاع مقدس در صفحه مجازی خود مطرح کرد؛
[17 / 3 / 1399] با حضور رئیس مجلس؛
[17 / 3 / 1399] چهارمین سالروز شهادت دو شهید مدافع حرم؛
[17 / 3 / 1399] «خمینی» و «خامنه‌ای»؛
[17 / 3 / 1399] فرمانده پیشرو سپاه بدر؛
[17 / 3 / 1399] نقش مردم شیراز در نهضت امام خمینی(ره)؛
[17 / 3 / 1399] ۱۷ خرداد سال ۱۳۶۴ سالروز عملیات ظفر یک؛
[17 / 3 / 1399] تأثیر عزل بنی‌صدر در بروز حماسه دارخوین؛
[17 / 3 / 1399] ​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان؛

 

کدخبر: 70909
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1399 _18:32:10
برنامه های گرامیداشت روز جانباز در زنجان اعلام شد

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان برنامه های گرامیداشت چهارم شعبان، روز جانباز را اعلام کرد.

 

 تا شهدا؛ هفتمین جلسه مبارزه با شیوع ویروس کرونا و اعلام برنامه های گرامیداشت روز جانباز به ریاست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و جمعی مسئولان هر حوزه برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز گرامیداشت جانبازان، اظهار داشت: جانبازان سرافراز کشور الگوهای عملی در ترویج ایثار و از خودگذشتگی هستند.
علی کاظمی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور، بر پیش بینی و تقسیم مسئولیت در حوزه های مختلف در شرایط خاص و آمادگی پدافند غیرعامل، رعایت بیش از پیش موازین بهداشتی و ارائه خدمات به جامعه هدف با یک سوم نیروها در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
وی گفت: با توجه به شرایط کنونی افزایش خدمات غیرحضوری، فضاسازی در سطح شهر به مناسبت گرامیداشت روز جانباز، ارسال پیام تبریک به جانبازان معزز، انتشار کلیپ های کوتاه از رشادت و ایثارگری جانبازان در دفاع از میهن، هماهنگی با صدا و سیما جهت معرفی دستاوردهای جانبازان و جانبازان موفق و کارآفرین استان، حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در برنامه های تلویزیونی جهت اعلام برنامه های روز جانباز، پاسخگویی مسئولان به مسائل و مشکلات جانبازان از طریق سامانه تلفنی 1616 در راستای ارتباط دو سویه با جانبازان و استفاده از ظرفیت ادارات در تجلیل از جانبازان، از جمله برنامه های پیش بینی شده در راستای گرامیداشت چهارم شعبان روز گرامیداشت جانباز پیش بینی شده است.
گفتنی است توزیع بسته‌های بهداشتی بین جانبازان شیمیایی و در معرض خطر به مناسبت روز جانباز، برنامه ریزی جهت اجرای طرح سپاس تلفنی با حضور مسئولان بنیاد شهید، برنامه ریزی جهت تحقق شعار سال «جهش تولید» و اولویت بندی برنامه های سال جدید از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه