شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 3 / 1399] نصب سردیس سردار سلیمانی در صداوسیما؛
[4 / 3 / 1399] در سیزدهمين كنگره ملي تجليل از ايثارگران؛
[3 / 3 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران؛
[3 / 3 / 1399] معرفی شهید آزاد سازی خرمشهر شهرستان اسکو؛
[4 / 3 / 1399] شهید محمد سبزی؛
[4 / 3 / 1399] شهید کاظمی در فتح خرمشهر نقش اساسی داشت؛

 

کدخبر: 70907
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1399 _12:21:52
جوانان هرگز از رحمت خداوند ناامید نشوید

شهید شعبان حولکانى در وصیت‌نامه خود آورده است: هر کس از نفس اماره بیرون بخواهد بیاید خیلى سخت است و جبهه بهترین جا براى جوانان است. جوانان گول چند روزى دنیا را نخورید و فکر توشه آخرت باشید هر قدر هم گناه کرده باشید ناامید نباشید همچون حر ریاحى باشید.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید شعبان حولکانى:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا حسین مظلوم بن یاد آن روزى که حسین جان، می‌گفتى آیا کسى هست که مرا یارى کند؟

آرى حسین جان ما رزمندگان بر پا خاسته‌ایم تا از کشور قهرمان‌پرور ایران و اسلام یارى کنیم و انتقام موهاى سفید شده زینب مظلوم را از دشمنان اسلام و قرآن بگیریم.

اى مردم آیا فکر می‌کنید همیشه زنده خواهید ماند همانقدر که شما خودتان را می‌شناسید آن خالق بهتر از این شما را می‌شناسد و بهترین راه ادامه خط پرمعناى امام خمینى است و بسیج و پایگاه‌ها را پر کنید و تا آخرین نفس با منافقین کوردل بجنگید.

دوستان و آشنایان خواهش می‌کنم زیاد هم براى من گریه نکنید اگر راست می‌گوئید اسلحه مرا دریابید و به دشمنان اسلام حمله کنید. مادرم هر ماه یک مجلس روضه‌خوانى ترتیب بده و بگو از امام حسین(ع) روضه بخوانند.

هر کس از نفس اماره بیرون بخواهد بیاید خیلى  سخت است و جبهه بهترین جا براى جوانان است. جوانان فریب چند روزى دنیا را نخورید و فکر توشه آخرت باشید هر قدر هم گناه کرده باشید ناامید نباشید همچون حر ریاحى باشید. نگذارید روى کتاب‌هاى علما گرد و خاک بنشیند آنها را بخوانید. بعضى‌ها می‌گویند کسانى که به جبهه می‌روند بى‌سواد هستند خیر اینطور نیست در میان رزمندگان کسانى هستند که کتاب می‌توانند بنویسند و این را به خود تلقین کنید که همه ما رفتنى هستیم.

و پدارن و مادارن عزیز ازدواج‌ها را برای فرزندانتان سنگین نگیرید تا این جوانان بتوانند ازدواج راحتی داشته باشند و جلوی فساد در جامعه گرفته شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه