شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 3 / 1399] نصب سردیس سردار سلیمانی در صداوسیما؛
[4 / 3 / 1399] در سیزدهمين كنگره ملي تجليل از ايثارگران؛
[3 / 3 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران؛
[3 / 3 / 1399] معرفی شهید آزاد سازی خرمشهر شهرستان اسکو؛
[4 / 3 / 1399] شهید محمد سبزی؛
[4 / 3 / 1399] شهید کاظمی در فتح خرمشهر نقش اساسی داشت؛

 

کدخبر: 70902
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1399 _15:29:58
تکریم غیرحضوری خانواده های شهدا و ایثارگران فومن

محمدی گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران فومن به صورت غیرحضوری انجام شد.

 

تا شهدا؛ «بهروز محمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از فومن با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: هر ساله در ایام نوروز در قالب طرح سپاس، دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را در دستور کار داشتیم.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فومن افزود: اکنون به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در راستای تکریم از خانواده‌های ایثارگران و اجرای طرح سپاس با خانواده‌های شاهد و ایثارگر شهرستان به صورت تلفنی گفتگو و جویای احوال آنان شدیم.

وی گفت: با توجه به شرایط موجود در کشور و مقابله با بیماری ویروسی که امکان حضور در منازل خانواده شهدا و ایثارگران به خاطر سلامت آنان فراهم نیست، از طریق تماس تلفنی با این عزیزان گفتگو و جویای احوالشان می‌شویم.

محمدی تصریح کرد: در راستای پیشگیری از بیماری ویروسی، تلفن 1616 بهترین نوع ارتباط ایثارگران با بنیاد است و كارشناسان مستقر در اين مركز، درخواست تماس‌ گيرندگان را دريافت و بعد از ثبت، بررسي و پيگيري، پاسخ آنان را بلافاصله و يا در تماس بعدي ارايه مي‌دهند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فومن خاطرنشان کرد: شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه و مددکاران بنیاد شهید در تماس با خانواده شهدا و ایثارگان این نکات را به آنان یادآوری می‌کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه