شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 3 / 1399] نصب سردیس سردار سلیمانی در صداوسیما؛
[4 / 3 / 1399] در سیزدهمين كنگره ملي تجليل از ايثارگران؛
[3 / 3 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران؛
[3 / 3 / 1399] معرفی شهید آزاد سازی خرمشهر شهرستان اسکو؛
[4 / 3 / 1399] شهید محمد سبزی؛
[4 / 3 / 1399] شهید کاظمی در فتح خرمشهر نقش اساسی داشت؛

 

کدخبر: 70896
تاریخ انتشار: 7 فروردین 1399 _14:00:33
مواظب تفرقه دشمنان باشید

شهید محرم خوشروزی در وصیت‌نامه خود آورده است: ای مردم مواظب تفرقه دشمنان باشید که شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند، اگر چنین کردند آن روز، روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرت‌هاست.

 

تاشهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید محرم خوشروزی:

بسمه تعالی

آنقدر به جبهه می‌روم و می‌جنگم تا شهید شوم. ای جوانان! نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین(ع) در میدان نبرد شهید شد. ای جوانان! مبادا در غفلت بمیرید که علی(ع) در محراب شهید شد و مبادا در حال بی‌تفاوتی بمیرید که علی اکبر حسین(ع) در راه ولی خود و با هدف شهید شد.

ای مادران! از رفتن فرزندان خود به جبهه جلوگیری نکنید که فردا در محضر خداوند متعال حاضر می‌شوید مانند مادر وهب باشید که حتی جسد فرزندش را تحویل نگرفت و گفت:«پسری را در راه خدا داده‌ام پس نمی‌گیرم».

ای برادران استغفار و دعا را از یاد نبردید که بهترین راه برای تسکین دردهاست، همیشه به یاد خداوند باشید و در راه او قدم بردارید، هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیاندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند که اگر چنین کردند بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرت‌هاست.

حضورتان را در جبهه حق علیه باطل ثابت نگه دارید؛ آری برادران از شما خواهش دارم که در مورد امام بیشتر دقیق شوید و سعی کنید عظمت او را بیابید و خود را تسلیم او سازید صداقت و اخلاص خود را همچنان حفظ کنید.

اگر فیض شهادت نصیبم  شد آن کسی که پیرو خط سرخ امام خمینی نیست و به ولایت او اعتقاد ندارد برای من نگرید و بر جنازه من حاضر نشود اما باشد که یاد شهدا آنان را نیز متحول سازد و به رحمت الهی نزدیکشان کند؛ سلام مرا به رهبر عزیزم برسانید و بگوئید تا آخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترک نکردم.

من با خداوند پیمان بسته‌ام که سنگر مبارزه با دشمن را خالی نکنم و تا پیروزی اسلام بجنگم.

ابزار هدایت به بالای صفحه