شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 3 / 1399] نصب سردیس سردار سلیمانی در صداوسیما؛
[4 / 3 / 1399] در سیزدهمين كنگره ملي تجليل از ايثارگران؛
[3 / 3 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران؛
[3 / 3 / 1399] معرفی شهید آزاد سازی خرمشهر شهرستان اسکو؛
[4 / 3 / 1399] شهید محمد سبزی؛
[4 / 3 / 1399] شهید کاظمی در فتح خرمشهر نقش اساسی داشت؛

 

کدخبر: 70872
تاریخ انتشار: 4 فروردین 1399 _14:59:01
صبح ظفر و نوید پیروزى در انتظار ماست

شهید مهدى رستمى در وصیت‌نامه خود آورده است: در برابر سختی‌ها سر تسلیم فرود نیاوردید، اسلحه به زمین افتاده شهدا را بردارید و راه آنان را ادامه دهید، تا دیر نشده بشتابید که صبح ظفر و نوید پیروزى در انتظار شماست.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید مهدى رستمى:

بسم الله الرحمن ارحیم
ربنا افرغ علینا صبرا و ثبت اقدامنا و انصرنا على القوم الکافرین

پروردگارا ب ما خیر عطا فرما و قدم‌هایمان را استوار و بر دشمنان پیروزمان گردان.

با درود و سلام به پیشگاه یگانه منجى عالم بشریت آقا امام زمان و نایب بر حقش امام خمینى و سلامی گرم حضور شما خانواده‌هاى شهدا و داغدار و سلام و درود خدمت شما امت شهیدپرور ایران  و سلام بر شما حسینیان زمان که فرمان امام را لبیک گفتید و به صحنه پیکار با یزیدیان آمدید. سلام بر زینب‌های زمان که با صبر و شکیبائى خود و آمریکا و ابرقدرت‌ها را به زانو درآوردند و با ادامه راه شهیدان دوباره یاد و نام زینب (س) و حسین (ع) را زنده گردانیدند و اسلام را سرافراز  کردند.

اى مردم شهیدپرور ما راهى را که خودمان شناخته بودیم تا پاى جان ادامه دادیم و در برابر سختی‌ها سر تسلیم فرو نیاوردیم و اکنون نوبت شماست که اسلحه به زمین افتاده ما را بردارید و رو به سوى جبهه‌هاى نور علیه ظلمت و حق علیه باطل بروید، امروز بهتر از فرداست و باید هر چه زودتر اسلحه‌هاى به زمین افتاده برادرانتان را به دست بگیرید و راه آنان را ادامه دهید که فردا پیش حسین(ع ) روسیاه و سرافکنده نباشید، شما نمى‌توانید جواب این خون‌هاى عزیزانتان را در قیامت بدهید پس تا وقت دیر نشده بشتابید... بشتابید که صبح ظفر و نوید پیروزى در انتظار شماست.

ای اهل ایمان هرگز از کمک‌هاى خود به جبهه و اسلام دست برندارید زیرا اگر شما پشت جبهه‌ها را خالى کنید خون شهیدان به هدر خواهد رفت.

وصیت من به عنوان فرزند کوچک شما این است که مبادا امام امت و پیر جماران را تنها بگذارید، همیشه به رهنمودهاى گوهربارش جامه عمل بپوشانید که‌ فرمایشات ایشان فرمایشات و دستورات خداست.

اى پدر و مادر عزیزم مبادا که در مرگ فرزندتان افسوس بخورید که دشمنان از دیدن ناراحتى شما شاد می‌شوند هر چند که چندمین داغ را تحمل می‌کنید و باید تحمل کنید زیرا براى اسلام و رضاى الله و ائمه اطهار است و همیشه در خط امام باشید. براى پیروزى اسلام دعا کنید.

ابزار هدایت به بالای صفحه