شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 3 / 1399] نصب سردیس سردار سلیمانی در صداوسیما؛
[4 / 3 / 1399] در سیزدهمين كنگره ملي تجليل از ايثارگران؛
[3 / 3 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران؛
[3 / 3 / 1399] معرفی شهید آزاد سازی خرمشهر شهرستان اسکو؛
[4 / 3 / 1399] شهید محمد سبزی؛
[4 / 3 / 1399] شهید کاظمی در فتح خرمشهر نقش اساسی داشت؛

 

کدخبر: 70867
تاریخ انتشار: 3 فروردین 1399 _17:20:21
حافظ خون پاک شهدا باشید

شهید احمد خرسندی‌پناه در وصیت‌نامه خود آورده است: ما باید حافظ خون پاک شهدا باشیم و این خون‌ها را پایمال نکنیم و همیشه باید با کفر جهانی بجنگیم تا پیروز شویم.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید احمد خرسندی‌پناه:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت می‌دهم که خدای یکتاست و شهادت می‌دهم که محمد (ص) رسول خدا و فرستاده اوست و درود سلام بر مهدی موعود و نایب برحقش امام خمینی؛ درود و سلام بر همه شهدای راه حق و حقیقت.

 امیدوارم که این امام عزیزمان همیشه در زیر سایه خداوند باری تعالی تا ظهور حضرت مهدی (عج) سلامت باشد، این امام بود که ما را از حکومت پهلوی نجات داد و ما را به آینده دین، ناموس و خاکمان آگاه کرد و به ما آموخت که در زیر یوغ استعمارگران نباشیم. امام ما را بیدار کرد پس قدر امام را باید بدانیم و همیشه مبارزه را ادامه دهیم تا رستگار شویم.

ما باید حافظ خون پاک شهدا باشیم و این خون‌ها را پایمال نکنیم و همیشه باید با کفر جهانی بجنگیم تا پیروز شویم.

پدر عزیزم و مادر مهربانم اگر مرا در راه  خدا داده‌ای پس برای من گریه نکنید و بدانید که شهادت فرزندان برای شما پدران و مادران بزرگ‌ترین افتخار است.

برادران و خواهرانم امام را تنها نگذارید و بعد از من سلاح گرم الله‌اکبر در دست بگیرید و تا آخرین لحظه قرآن و دین خدا را یاری کنید.

ابزار هدایت به بالای صفحه