شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[13 / 3 / 1399] شهید مهرداد شهیدی؛
[13 / 3 / 1399] ۱۳خرداد سالروز آزادسازی ارتفاعات میمک؛
[13 / 3 / 1399] فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان؛
[13 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...
[13 / 3 / 1399] بررسی مواضع امام خمینی در نطق عاشورایی خرداد ۱۳۴۲؛
[13 / 3 / 1399] با حضور معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
[13 / 3 / 1399] نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس؛
[13 / 3 / 1399] پسرم قبل شهادتش، خبر شهیدشدنش را به ما داد؛
[13 / 3 / 1399] راکت، شمع تولد ساختمان گیشا؛
[13 / 3 / 1399] نگاهی به کتاب «خاتون و قوماندان»؛
[13 / 3 / 1399] مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس دزفول خبر داد؛

 

کدخبر: 70861
تاریخ انتشار: 3 فروردین 1399 _17:14:37
بسته‌های بهداشتی بین جامعه هدف بنیاد شهید رضوانشهر توزیع شد

حقیقی گفت: تعدادی بسته‌های بهداشتی به منظور پیشگیری از ابتلای ایثارگران به ویروس کرونا بین خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان واجد شرایط توزیع شد.

 

تا شهدا؛ «محسن حقیقی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رضوانشهر با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با ویروس کرونا اظهار کرد: ویروس کرونا بیشترین تأثیر را روی افراد دارای بیماری زمینه‌ای مثل افراد دارای ضعف سیستم ایمنی، بیماران ریوی و جانبازان شیمیایی می‌گذارد و بهترین راه مبارزه، پیشگیری است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران رضوانشهر افزود: کرونا ویروس‌ خانوادهٔ بزرگی از ویروس‌ها هستند که می‌توانند باعث بیماری‌های تنفسی مانند سرماخوردگی شوند و علائم این ویروس شامل تب، سرفه و علائم نادر آن خستگی، سردرد و اسهال است.

وی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران رضوانشهر از ابتدای اعلام ورود این ویروس با برگزاری جلسات اضطراری اقدامات لازم را در راستای جلوگیری از شیوع کرونا و مقابله با آن در دو حوزه سلامت کارکنان و خانواده‌های معظم شهدا وایثارگران آغاز کرد.

حقیقی با تاکید بر اولویت مبارزه با شیوع کرونا تصریح کرد: اطلاع‌رسانی کامل با نصب پوسترها و ارسال پیامک در فضای مجازی انجام شده و تقاضای ما از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این است که برای حفظ سلامت خود و دیگر اقشار جامعه در مواقع غیر ضروری از مراجعه به بنیاد خودداری و اگر در برخی از موارد مجبور به مراجعه حضوری هستند اصول بهداشتی را رعایت کنند تا سلامت آنها حفظ شود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران رضوانشهر با بیان اینکه جانبازان شیمیایی ۷۰ درصد و افراد دارای بیماری‌های مزمن آسیب پذیرتر هستند و ممکن است مستعد ابتلا به ویروس کرونا باشند خاطرنشان کرد: تعدادی بسته‌های بهداشتی که توسط مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهیه شده بود شامل ماسک، محلول ضدعفونی‌کننده و دستکش به منظور پیشگیری از ابتلای ایثارگران به ویروس کرونا در بین خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان واجد شرایط توزیع شد.

وی با بیان اینکه برای کاهش مراجعات جامعه هدف، تلفن ۱۶۱۶ پاسخگوی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است اظهار کرد:  اطلاع‌رسانی و نکات بهداشتی رعایت بیماری کرونا در تماس تلفنی همکارن با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران صورن گرفت.

حقیقی افزود: هر روز پس از اتمام ساعت اداری، مکان‌های حساس از جمله مرکز ارتباطات و مراجعات، قسمتها و بخش‌هایی که بیشتر با مراجعین در ارتباط هستند و رفت و آمد در آن بیشتر است و سرویس‌های بهداشتی در هر ساعت برای مقابله با کرونا ضدعفونی می‌شوند.

ابزار هدایت به بالای صفحه