شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[13 / 3 / 1399] شهید مهرداد شهیدی؛
[13 / 3 / 1399] ۱۳خرداد سالروز آزادسازی ارتفاعات میمک؛
[13 / 3 / 1399] فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان؛
[13 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...
[13 / 3 / 1399] بررسی مواضع امام خمینی در نطق عاشورایی خرداد ۱۳۴۲؛
[13 / 3 / 1399] با حضور معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
[13 / 3 / 1399] نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس؛
[13 / 3 / 1399] پسرم قبل شهادتش، خبر شهیدشدنش را به ما داد؛
[13 / 3 / 1399] راکت، شمع تولد ساختمان گیشا؛
[13 / 3 / 1399] نگاهی به کتاب «خاتون و قوماندان»؛
[13 / 3 / 1399] مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس دزفول خبر داد؛

 

کدخبر: 70859
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1399 _13:35:16
دشمن با هیچ قدرتی نمی‌تواند ما را از پا درآورد

شهید محمدرضا داتوس در وصیت‌نامه خود آورده است: دشمن این خیال خام را به مغز کثیف خود فرو نکند که می‌تواند با ابزارهای خود ما را بترساند؛ این برای ما یک افتخاری است که شرق و غرب علیه ما و اسلام بسیج شده‌اند زیرا ما به حق هستیم.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید محمدرضا داتوس:

بسم الله الرحمن الرحیم

ای امام عزیز! من تا آخرین لحظه و آخرین قطره خونم دنبال اهداف تو و یارانت همچون بهشتی‌ها هستم؛ من همیشه از خدا می‌خواستم شهادت را نصیبم کند و در بستر مرگ نمیرم.

خدایا از عمر من بگیر و بر عمر امام اضافه کن و شهادت را قسمت من کن.

ای گروه‌های معاند و ضدانقلاب کورخوانده‌اید،‌ شما نمی‌توانید این خشم ملت را خاموش کنید چراکه این ملت دیگر زیر بار استعمار و استثمار شرق و غرب نمی‌رود؛ آیا نمی‌دانستید ملت دیگر به آسانی از رهبرش و دیگر روحانیون مبارز جدا نمی‌شود.

ای جوانان زود فریب نخورید و دنبال خط اسلام بیایید، من از مادران می‌خواهم جلوی فرزندان خود را نگیرند و بگذارند راه خود را که راه اسلام است را ادامه دهند حال می‌خواهد در جنگ باشد یا در خط سیاست که هر دو پیش خدا اجرش یکی است.

دشمن این خیال خام را به مغز کثیف خود فرو نکند که می‌تواند با ابزارهای خود ما را بترساند؛ این برای ما یک افتخاری است که شرق و غرب علیه ما و اسلام بسیج شده‌اند زیرا ما به حق هستیم.

و صحبت آخر من این است که دشمن بداند مگر ملت بمیرد امام تنها بماند به امید پیروزی حق بر باطل خداوند عمر طولانی به امام عطا کند.

ابزار هدایت به بالای صفحه