شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[13 / 3 / 1399] شهید مهرداد شهیدی؛
[13 / 3 / 1399] ۱۳خرداد سالروز آزادسازی ارتفاعات میمک؛
[13 / 3 / 1399] فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان؛
[13 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...
[13 / 3 / 1399] بررسی مواضع امام خمینی در نطق عاشورایی خرداد ۱۳۴۲؛
[13 / 3 / 1399] با حضور معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
[13 / 3 / 1399] نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس؛
[13 / 3 / 1399] پسرم قبل شهادتش، خبر شهیدشدنش را به ما داد؛
[13 / 3 / 1399] راکت، شمع تولد ساختمان گیشا؛
[13 / 3 / 1399] نگاهی به کتاب «خاتون و قوماندان»؛
[13 / 3 / 1399] مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس دزفول خبر داد؛

 

کدخبر: 70858
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1399 _13:33:56
برگزاری جشنواره فرهنگی «در خانه بمان همشهری و ایثار ادامه دارد» در تالش

همتی گفت: جشنواره فرهنگی و هنری «در خانه بمان همشهری و ایثار ادامه دارد» در سه بخش نقاشی، کاریکاتور و داستان کوتاه در تالش برگزار می‌شود.

 

«مسلم همتی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از تالش با تبریک فرا رسیدن سال 99 اظهار کرد: به منظور پیگشیری از شیوع ویروس کرونا بنیاد شهید شهرستان تالش اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری «در خانه بمان همشهری و ایثار ادامه دارد» کرده است.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تالش ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی را امری ضروری دانست و افزود: فضای مجازی به اندازه فضای حقیقی مهم است و باید به آن توجه ویژه شود.

 

تا شهدا؛ وی با بیان اینکه جشنواره فرهنگی و هنری «در خانه بمان همشهری و ایثار ادامه دارد» در سه بخش نقاشی، داستان نویسی کوتاه و کاریکاتور برگزار می‌شود گفت: تکنولوژی و تنوع شبکه‌های مجازی هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و امروز نسل جوان جامعه به شدت به رسانه‌ها وابسته هستند.

همتی بر لزوم محتواسازی و برنامه‌ریزی برای فضای مجازی تاکید و تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم همبستگی ملی برای قطع زنجیره انتقال این ویروس و همراهی همه اقشار برای تشویق اقدام به برگزاری این جشنواره کرده‌ایم.

 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تالش خاطرنشان کرد: مسابقه نقاشی با موضوع کرونا را شکست میدهم و ایثار ادامه دارد ویژه کودکان و نوجوانان تا 12 سال، داستان کوتاه در یک صفحه خوش خط نوشته شود و قابل خواندن باشد ویژه نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها و بخش کاریکاتور ویژه کودکان و نوجوانان و جوانان تا 20 سال است.

وی اظهار کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در اینستاگرام به آدرس @isaar_talesh و با هشتک #در_خانه_بمان_همشهری و #ایثار_ادامه _دارد ثبت و ارسال کنند.

همتی با بیان اینکه همچنین یکی دیگر از راه‌های ارتباطی برای ارسال آثار، پیام رسان ایتا به آدرس shahed_isaar_oniline است، افزود: مهلت ارسال آثار تا 15 فروردین است که در پایان به 9 اثر برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه