شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 70532
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1398 _14:10:06
آیین تجلیل و تکریم از خانواده سه شهید در مبارکه برگزار شد

آیین دیدار و تکریم خانواده شهدا به منظور ارج نهادن به مقام والای ایثار و شهادت در شهر مبارکه صورت گرفت.

 

تا شهدا؛ به منظور تکریم خانواده شهدا که یک تکلیف دینی و الهی است و برای ارج نهادن به مقام والای ایثار و فداکاری و شهادت و نهادینه کردن فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه با خانواده شهیدان سید «عبدالله موسوی»، «نعمت الله باقری» و «رحمت الله اسدی» در منزل خانواده این شهیدان در شهر مبارکه اصفهان دیداری صورت گرفت.


این مراسم بعداز نماز مغرب و عشاء با قرائت صلوات خاصه آقا علی ابن موسی الرضا شروع شد. «سید مرتضی موسوی» پدر شهید سید عبدالله  ویژگی های اخلاقی و رفتاری شهید را این چنین بیان نمود. شهید دائم وضو بود و نماز اول وقت او ترک نمی شد و اول از همه در مسجد حاضر می شد.


شهید سید عبدالله موسوی در سال 1344  متولد و در 1364 در کردستان به فیض شهادت رسید. شهید نعمت الله باقری در سال 1348 متولد و در سال 1371 در کردستان به شهادت رسید. شهید رحمت الله اسدی در سال 1347 متولد و در سال 1367 به شهادت رسید.

بعداز بیان ویژگی های اخلاقی و رفتاری و خاطره گوئی خانواده شهدا، زیارت امین الله قرائت شد. تبرکی آقا علی ابن موسی الرضا(ع) یک شاخه نبات به خانواده شهید هدیه شد.

گفتنی است این دیدار با حضور تعدادی از اعضای پایگاه بسیج برادران، واحد ایثارگری و جانبازی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جمعی از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس و خادمیاران استان قدس رضوی مبارکه برگزار شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه