شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 70520
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1398 _22:29:54
تجلیل از خانواده شهید مرزبان و جانبازی که دو دست و یک چشم ندارد

فرمانده مرزبانی ناجا از خانواده شهید مرزبان کردستانی استوار دوم پژمان زمانی و جانباز میثم نصرتی که در دفاع از مرزها و درگیری با گروهک‌های تروریستی در مریوان، دو دست و یک چشم خود را از دست داده، تجلیل کرد.

 

تا شهدا؛  آئین تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان کردستان امروز با حضور سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان، استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان کردستان، اعضای شورای تأمین استان، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و برخی دیگر از فرماندهان نظامی، انتظامی و مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم در این شهر برگزار شد.

فرمانده مرزبانی ناجا در این مراسم از فداکاری، صبر و ایستادگی خانواده شهید مرزبان استوار دوم پژمان زمانی از کردستان و جانباز میثم نصرتی که در دفاع از مرزها و درگیری با گروهک‌های تروریستی در مریوان، دو دست و یک چشم خود را از دست داده، با اهدای لوح تقدیری تجلیل شد.

فرمانده مرزبانی ناجا در این مراسم ضمن گفت‌وگو و کسب اطلاع از شرایط زندگیشان، از ایثارگری و مجاهدت‌های این بزرگمردان قدردانی کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه