شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 70513
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1398 _11:23:37
پیکر پاک شهید کیامرت عادل‌زاده در رامهرمز تشییع شد

پیکر پاک و مطهر جانباز ۷۰ درصد شهید کیامرت عادل‌زاده با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا در شهر تاریخی رامهرمز تشییع شد.

 

تا شهدا؛ یکی از یادگاران دوران هشت سال حماسه و مقاومت از دیار شهیدپرور خوزستان پس از تحمل چندین دهه درد و رنج مجروحیت به فیض شهادت نائل آمد.

جانباز شهید کیامرت عادل‌زاده از رزمندگان خوزستانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس همگام با دیگر مجاهدان فی سبیل الله در جبهه حضور یافت و حماسه آفرید.

این دلیرمرد باغملکی پس از حضور در جبهه و نبرد با دشمنان اسلام از چند ناحیه بدن به شدت مجروح شد و مدال جانبازی را به گردن آویخت.

‌شهید کیامرت عادل‌زاده از جانبازان 70 درصد شهرستان باغملک است که چند دهه با درد و رنج مجروحیت همنشین بود.

این جانباز خوزستانی بیش از این فراق یاران و همرزمان شهید را تاب نیاورد و پس از چندین دهه بردباری و شکیبایی در برابر جراحات ناشی از مجروحیت به آسمان پر کشید.

آئین تشییع پیکر پاک و مطهر جانباز 70 درصد شهید کیامرت عادل‌زاده با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بسیجیان در شهر تاریخی رامهرمز برگزار شد.

پس از برگزاری آئین تشییع پیکر پاک جانباز شهید دوستان، آشنایان، وابستگان، فامیل، همسایگان، بستگان، همشهریان و هم استانی‌ها با او وداع کردند.

پس از وداع پیکر پاک جانباز شهید کیامرت عادل‌زاده در کنار دیگر شهیدان گلگون کفن در گلزار شهدای شهر تاریخی رامهرمز و در نزدیکی مزار سرباز شهید امید حسینی آرام گرفت.

ابزار هدایت به بالای صفحه