شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 70511
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1398 _11:21:06
دشمنان در مقابل حق قدرتی ندارند

شهید محمد جواهری در وصیت‌نامه خود آورده است: دشمنان این انقلاب بدانند که در مقابل حق و حقیقت کوچکترین قدرتی ندارد.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید محمد جواهری:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

پدر جان، مادر جان این فرزند دلبند شما قصد دارد به جبهه حق علیه باطل برود. من براستی تنها راه نجات از این دنیای فانی را جبهه رفتن و به شهادت رسیدن یافتم و می‌دانم این راهی است که مرا به وعده‌های حق و الهی که همانا جاودانگی و بندگی خداوند متعال است می‌رساند. امیدوارم که  از من راضی باشید.

من موفقیت و پیروزی اسلام را از خداوند متعال خواستارم  و به جبهه می‌روم که انتقام خون شهدای صدر اسلام و شهدای این انقلاب را که رهبری آن به عهده آن پیر فرزانه و بزرگوار، آن کوه استوار، این خمینی بت‌شکن است بگیرم و به باطل ثابت کنم که در مقابل حق و حقیقت کوچکترین قدرتی ندارد.

برادران وقتی که شهید شدم راه من را ادامه دهید و برای من گریه نکنید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ابزار هدایت به بالای صفحه