شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 1 / 1399] کتاب «هیج چیز مثل همیشه نیست»؛
[16 / 1 / 1399] کتاب «هیج چیز مثل همیشه نیست»؛
[16 / 1 / 1399]
[16 / 1 / 1399] شهید سلگی سرباز رهبر بود؛
[17 / 1 / 1399] به همت فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد:
[17 / 1 / 1399] افتخار شهید اسدالهی شاگردی حاج قاسم بود؛
[17 / 1 / 1399] به یاد شهید راه سلامت «وحید یحیوی»؛

 

کدخبر: 70376
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1398 _11:52:43
پیروی از ولایت را سرلوحه قرار دهید

شهید علی حسین‌آبادی در وصیت‌نامه خود آورده است: تقوای الهی داشته باشید؛ پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان انقلاب و دفاع مقدس را سرلوحه خود قرار دهید.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید علی حسین‌آبادی:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدالله رب العالمین و الصلاه و السلام علی رسول الله و علی آله الطیبین الطاهرین

شهادت می‌دهم خداوند یکتا را که او حی و قیوم است، ازلی و ابدی است و جز او معبودی نیست شهادت می‌دهم خاتم انبیاء محمد (ص) رسول‌الله است و یقین دارم که خداوند متعال حضرتش را برای هدایت امت اسلامی مبعوث کرده و او افضل خلق عالم است. شهادت می‌دهم علی ابن ابیطالب(ع) امیرالمومنین ولی و جانشین بر حق رسول‌الله است و ولایت رسول‌الله و ولایت خداوند می‌دانم و شهادت می‌دهم یازده فرزند معصوم او را که همگان حجت خداوند و ولی عصر خود بوده و فرزند دوازدهم امام علی(ع)، حضرت حجت ابن الحسن(عج) حجت‌الله این عصر است.

خداوند متعال را شاکرم در عصر امام خمینی(ره) جوانی خود را شروع کرده و از ابتدای پیروزی اسلامی سربازی معتقد بر مدار ولایت او بوده‌ام و توفیق اطاعت اوامر او را داشته‌ام و حضرت احدیت را سپاسگزارم که توفیق پیروی و اطاعت از ولی امر مسلمین حضرت آیه‌الله‌العظمی خامنه‌ای را به بنده حقیر عنایت کرده و آرزومندم که حضرت باریتعالی تا ظهور حضرت به صاحب‌الامر(عج) سایه رهبر معظم را بر سر امت اسلامی مستدام بدارد.

اینجانب به همه اهل خانواده، دوستان، همرزمان و همکاران سفارش می‌کنم به تقوای الهی و رعایت احکام دین مبین اسلام و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی و تداوم راه شهیدان انقلاب و دفاع مقدس و امیدوارم با این انگیزه موجبات رضایت حضرت حجت ابن الحسن(عج) را فراهم سازند.

 سفارش می‌کنم که همسر و فرزندانم متمسک به اسلام و احکام روشن آن بوده و برای خشنودی و رضایت حقیر همواره  بر این راه پافشاری نمایند و با یادآوری حادثه عظیم عاشورا و مصیبت‌های  اهل بیت امام حسین (ع) بر کشتی حضرتش توسل  جویند و او را چراغ هدایت راه خود بدانند.

در پایان وصیت شرعی خود از همگان حلالیت می‌طلبم خصوصا از همسر و فرزندانم و از زحمات آنان قدردانی می‌کنم همچنین از برادرانم و خواهرم حلالیت می‌خواهم و از زحمات آنان تشکر می‌کنم.

علی حسین‌آبادی یکی دیگر از یاران امام (ره) در معاونت عقیدتی تیپ سوم انصارالحسین(ع) همدان بود. او در سال‌های آغازین انقلاب لباس سبز سپاه پاسداران را بر تن کرد و تلاش بسیاری برای سامان‌دهی بسیج انجام داد.

سرهنگ حسین‌آبادی در زمان حمله‌ رژیم بعثی به ایران روانه میدان جنگ شد و در عرصه‌های پیکار زخمی جانکار را به جان خرید و به عنوان جانباز ۷۰% به ملت غیور ایران معرفی شد.

علی‌آقا ۱۵ سال درد ناشی از حملات شیمیایی عراق را تحمل کرد و سرانجام در روز سه‌شنبه تیرماه سال ۱۳۸۰ در بیمارستان بوعلی همدان دار فانی را وداع گفت. مزار پاکش در روستای زادگاهش حسین‌آباد شهرستان کنگاور استان کرمانشاه قرار دارد.

ابزار هدایت به بالای صفحه