شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 11 / 1398] ماجرای مخالفت رهبر انقلاب با سفرهای دائم سردار ...
[28 / 11 / 1398] روایتی از سید محمد میرسندوسی؛
[29 / 11 / 1398] طی چند روز گذشته به‌وقوع پیوست؛

 

کدخبر: 70071
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1398 _13:35:22
(نامه‌ها) زندگی شهید ابراهیم خانی را در رادیو نمایش روایت می‌کند

مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز گفت: نمایش رادیویی "نامه‌ها" از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری البرز به مدت یک هفته از شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شود.

تا شهدا؛ ایمان رادی‌زاده اظهار کرد: نمایش رادیویی «نامه‌ها» با موضوع زندگی سرلشگر شهید ابراهیم خانی از شهدای تکاور دوران دفاع مقدس بهار امسال در دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز تهیه و تولید شد.

وی ادامه داد: پخش این نمایش رادیویی از روز شنبه ۵ بهمن ماه آغاز شده و به مدت یک هفته در هفت قسمت هر روز ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه از شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شود.

رادی زاده ادامه داد: در این نمایش رادیویی شنونده با زندگی، شخصیت، افتخارات و رشادت‌های شهید تکاور سرلشگر ابراهیم خانی در برهه‌های مختلفی از زندگی‌ این شهید والامقام آشنا می‌شود. این اثر با فضاسازی و بازی‌های خوب بازیگرانش بخش‌هایی از دلاوری‌های این امیر سرافراز را برای شنونده تجسم می‌کند.

مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز به معرفی عوامل این نمایش رادیوئی پرداخت و گفت: مهدی خدایی(کارگردان)، محمدرضا خدائی(نویسنده)، رضا داداشی(تهیه کننده)، علیرضا خدابنده‌لو(صدابردار) و بهاره کاظمی، محمد قویدل، سیدمحمد بهره‌بردار، سحر نجفی، پیام نوروزی، لیلا شاغلانی، حسن یاوری، مهدی خدایی، سیدعلی کیایی، فرهاد سکاکی، حجت یوسفی و عمار رسولی(در نقش شهید ابراهیم خانی) بازیگران این نمایش رادیویی هستند.

ابزار هدایت به بالای صفحه