شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 11 / 1398] ماجرای مخالفت رهبر انقلاب با سفرهای دائم سردار ...
[28 / 11 / 1398] روایتی از سید محمد میرسندوسی؛
[29 / 11 / 1398] طی چند روز گذشته به‌وقوع پیوست؛

 

کدخبر: 70065
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1398 _13:29:53
برگزاری یادواره شهدای ۴۰ هزار شهید، ۴۰ هزار مدرسه

پورداودگفت: برگزاری یادواره شهدای ۴۰ هزار شهید، ۴۰ هزار مدرسه در استان همدان به یاد ۳۶ هزار دانش آموز شهید و ۴ هزار فرهنگی شهید به صورت متمرکز در استان برگزار می شود.

 

تا شهدا؛ «محمد پورداود» در خصوص برنامه های اجرایی این اداره کل در دهه مبارک فجر گفت: پخش سرودهای حماسی و انقلابی در مدارس همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در 2 هزار و 558 آموزشگاه و اعزام راویان انقلاب و چهره های مشهور به مدارس جهت بیان خاطرات انقلاب در این دهه انجام می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان غبار روبی مزار شهدا و دیدار با خانواده های شهدا را از جمله برنامه های دهه فجر ذکر کرد و افزود: برگزاری نشست های سیاسی و کرسی های آزاد اندیشی ویژه مدارس، برگزاری نمایشگاه آثار دانش آموزی با موضوع انقلاب، برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح مدارس، افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه های آموزشی و برگزاری مسابقات قرآنی، فرهنگی، هنری و ورزشی از دیگر برنامه های این ایام است .

 وی اجرای سرود همگانی دانش آموزی را از دیگر برنامه های کارگروه فرهنگیان و دانش آموزی ذکر کرد و افزود: این برنامه مهم با شرکت هزار و 357 دانش آموز در روز 22 بهمن اجرا خواهد شد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزاری محافل انس با قرآن در سطح مدارس را از برنامه های شاخص کارگروه فرهنگیان و دانش آموزی ستاد بزرگداشت انقلاب اسلامی خواند و افزود: این برنامه در شهرستان ها و مناطق اجرا خواهد شد.

 پورداود با اشاره به برگزاری اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری و نوزدهمین دوره  فراخوان ملی پرسش مهر، خاطرنشان کرد: اجرای طرح یاری گران زندگی، برگزاری همایش فاطمیون و  افتتاح میز نماد از دیگر برنامه های دستگاه تعلیم و تربیت استان است.

 پورداود  تأکید کرد: فرهنگیان و دانش آموزان استان همگام با سایر اقشار حضوری باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن خواهند داشت.

ابزار هدایت به بالای صفحه