شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[1 / 12 / 1398] وحشت آمریکایی‌ها از «مکتب سلیمانی»؛
[1 / 12 / 1398] معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ...
[1 / 12 / 1398] مادر شهید حاج‌اصغر پاشاپور:
[1 / 12 / 1398] همسر شهید علی تجلایی مطرح داد؛
[2 / 12 / 1398] شهید حاجعلى حسنى؛
[2 / 12 / 1398] همزمان با روز حماسی ملت ایران؛
[2 / 12 / 1398] همسر شهید مدافع حرم:

 

کدخبر: 70040
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1398 _16:46:20
بوشهر سه مهمان خوشنام از سال‌های ایثار دارد

پیکر پاک سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در استان بوشهر به خاک سپرده می‌شود.

 

تا شهدا؛ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: پیکر سه شهید گمنام صبح سه‌شنبه از طریق فرودگاه بوشهر وارد این شهر خواهد شد.

سردار غلامعلی کفاش افزود: مراسم استقبال از این شهدا ساعت ۸:۳۰ از سالن پرواز‌های خارجی فرودگاه بین‌المللی بوشهر واقع در خیابان امام رضا (ع) تا مسجد قائم (عج) برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: این شهدای گمنام در عملیات‌های «کربلای ۵» در شلمچه، «عاشورا ۲» در منطقه میمک و «عملیات بدر» در شرق دجله تفحص شده‌اند و دو نفرشان ۲۵ و یک نفر ۱۸ ساله هستند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بیان کرد: پیکر مطهر دو شهید گمنام مربوط عملیات‌های بدر و عاشورا ۲ برای تشییع و تدفین به روستای کوری حیاتی در شهرستان جم اعزام خواهند شد.

کفاش عنوان کرد: پیکر شهید گمنام عملیات کربلای ۵ هم در بوشهر تدفین می‌شود که بر این اساس، مراسم شب وداع با این شهید سه‌شنبه ۸ بهمن بعد از نماز مغرب و عشا همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)  در حسینیه عاشقان ثارالله شهر بوشهر برگزار می‌شود.

او افزود: مراسم تشییع پیکر ان شهید چهارشنبه ۹ بهمن همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ساعت ۹ پس از قرائت زیارت عاشورا از بسیج مرکزی تا مصلای جمعه  بوشهر برگزار، و در اداره‌ اطلاعات این شهر تدفین خواهد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: مراسم استقبال از دو شهید گمنام شهرستان جم ساعت ۱۶ سه‌شنبه ۸ بهمن از میدان امام حسین (ع) تا هیات فاطمیون این شهرستان برگزار می‌شود و مراسم با وداع شهدا نیز بعد از نماز مغرب و عشا در همان مکان برگزار خواهد شد.

کفاش بیان کرد: مراسم استقبال و وداع ساعت ۲۰:۳۰ در امامزاده سید‌حبیب‌الله بخش‌ریز و مراسم تشییع و خاکسپاری این شهدای گمنام نیز ساعت ۸ چهارشنبه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در روستای کوری حیاتی برگزار می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه