شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 11 / 1398] ماجرای مخالفت رهبر انقلاب با سفرهای دائم سردار ...
[28 / 11 / 1398] روایتی از سید محمد میرسندوسی؛
[29 / 11 / 1398] طی چند روز گذشته به‌وقوع پیوست؛

 

کدخبر: 70037
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1398 _16:44:33
یادواره شهیدای سیرجان با گرامیداشت سردار دلها

یادواره شهدای سیرجان و مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز در تالار غدیر سیرجان برگزار شد.

 

تا شهدا؛ مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی  با حضور دانش آموزان و جوانان و خانواده شهداء در سیرجان برگزار شد.

سرهنگ شمس الدینی از رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا در واقع زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است و شهداء شاهد بر اعمال و رفتار ما هستند.

او افزود: با شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و حضور ملت ایران در تشییع این راد مرد مبارزه با استکبار آمریکا قدرت پوشالی اش برملا شد و جهان فهمید امروز ایران اسلامی دارای اقتدار کامل در منطقه است.

شمس الدینی گفت: خون شهدا و رشادت‌های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس دارای پیام استکبار ستیزی است وهدف از برگزاری این یادواره‌ها تجدید میثاق با شهدا و ترویج روز افزون فرهنگ ایثار در جامعه به ویزه نسل جوان ما خواهد بود.

در ادامه امام جمعه سیرجان گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا باعث تداوم حرکت انقلاب و الگوی مناسب برای جوانان است و یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی هدایت و مدیریت جبهه مقاومت از سوی ایران اسلامی بیانگر شکوه، عظمت و اوج اقتدار این کشور است.

حجت الاسلام سید محمود حسینی با اشاره به اینکه آمریکا به منابع و ذخایر تمامی کشور‌های دنیا از جمله در منطقه خاورمیانه چشم طمع دارد، افزود: نقشه‌های شوم این کشور جنایتکار علیه ملت‌های مسلمان به لطف الهی یکی پس از دیگری خنثی می‌شود وترور سردار قاسم سلیمانی جبهه مقاومت را منسجم و آماده کرد.

این مراسم با سوگواری و مرثیه سرایی مداحان اهل بیت (ع) و اجرای سرود شهید حاج قاسم توسط دانش آموزان و تجلیل از خانواده شهداء ادامه یافت.AX

ابزار هدایت به بالای صفحه