شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[1 / 12 / 1398] وحشت آمریکایی‌ها از «مکتب سلیمانی»؛
[1 / 12 / 1398] معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ...
[1 / 12 / 1398] مادر شهید حاج‌اصغر پاشاپور:
[1 / 12 / 1398] همسر شهید علی تجلایی مطرح داد؛
[2 / 12 / 1398] شهید حاجعلى حسنى؛
[2 / 12 / 1398] همزمان با روز حماسی ملت ایران؛
[2 / 12 / 1398] همسر شهید مدافع حرم:

 

کدخبر: 70009
تاریخ انتشار: 4 بهمن 1398 _12:14:22
تا تحقق ندای پیامبر(ص) در جهان بر دشمنان می‌تازیم

شهید علی توقع همدانی در وصیت‌نامه خود آورده است: با امام عزیزمان و شهیدان پیمان می‌بندیم تا آخرین قطره خونمان اسلام را یاری کرده و بر دشمنان بتازیم تا ندای پیامبر اکرم (ص) را به جهان اثبات کنیم.

 

تا شهدا؛ می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

تبرک لحظاتمان با شهید علی توقع همدانی:

بسم اله الرحمن الرحیم  
لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
با سلام به پیشگاه مقدس آقا امام زمان(عج) و نایب بر حقش امام خمینی و با یاد ارواح پاک شهدا.

خدایا! تو شاهدی که برای چه به اینجا قدم گذاشته‌ایم و چگونه رضایت تو را می‌جوییم! تو خود می‌دانی که هدفمان رضای تو و عشقمان شهادت و دیدار تو و وسیله‌مان ایمان به توست؛ مگر نه این است که شهیدان رفتند و وظیفه را بر ما سنگین‌تر کردند مگر نه اینکه خون شهیدانی همچون علی‌اکبرها و قاسم‌ها در این راه ریخته شده است پس چگونه می‌توان حسینی بودن را رها کرد و دنبال دنیا و جیفه‌های دنیوی  بود. هرگز هیهات من الذله! جانمان فدای امام باد، خونمان هدیه به اسلام و قرآن.

ما می‌خواهیم  حسینی باشیم و همچون در کربلای حسین(ع) جانبازی کنیم، ما آماده‌ایم تا طومار فرمان فرماندهان مخلص و زحمت‌کشمان را با خونمان امضا کنیم؛ ما در این راه از هیچ چیز نمی‌هراسیم و آمادگی خود برای هرگونه فرمان و مأموریتی اعلام می‌کنیم و با امام عزیزمان و شهیدان پیمان می‌بندیم که تا آخرین قطره خونمان اسلام را یاری کرده و بر دشمنان بتازیم تا ندای پیامبر اکرم(ص) را به جهان اثبات کنیم.

اسلام برتر است و هیچ چیز بر او برتری نمی‌یابد.

گفتنی است شهید علی توقع همدانی یکی از نخستین کسانی بود که در ساخت و تجهیز پیست تاریک‌دره همدان در اوایل دهه ۶۰ زحمت‌‌های زیادی کشیدند و شاید به عنوان تنها شهید رشته اسکی همدان است که در هفتم اسفندماه سال ۶۵ به درجه رفیع شهادت نایل شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه