شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[1 / 12 / 1398] وحشت آمریکایی‌ها از «مکتب سلیمانی»؛
[1 / 12 / 1398] معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ...
[1 / 12 / 1398] مادر شهید حاج‌اصغر پاشاپور:
[1 / 12 / 1398] همسر شهید علی تجلایی مطرح داد؛
[2 / 12 / 1398] شهید حاجعلى حسنى؛
[2 / 12 / 1398] همزمان با روز حماسی ملت ایران؛
[2 / 12 / 1398] همسر شهید مدافع حرم:

 

کدخبر: 69989
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1398 _19:00:30
سردار شهید سلیمانی، تربیت یافته مکتب قرآن و ولایت بود

رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، انسانی تربیت یافته در مکتب قرآن و ولایت بود و با بصیرت، ایمان و ولایتمداری عمق مسائل را رصد می‌کرد.

تا شهدا؛ حجت الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی روز چهارشنبه در مراسم یادبود سپهبد شهید قاسم سلیمانی در حسینیه الغدیر شهر محمدیه، گفت: شهید و شهادت در نگاه قرآن دارای جایگاه رفیعی هستند و هرکسی نمی‌تواند این مقام بزرگ را درک کند، چون طبق کلام الهی شهدا زنده بوده و در نزد پروردگار روزی می‌خورند.

مقام ارشد قضایی استان گفت: این شهید طبق خاطرات زندگی و گفته‌های همرزمانش با الگوگیری از زندگی ائمه اطهار(ع) و ارادت ویژه‌ای که به حضرت زهرا(س) داشت با تبعیت از ولایت یک عمر به دنبال انجام وظیفه بود.

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی افزود: تمام اعمال حاج قاسم سلیمانی در مدل اعتقاد و نگاه ایشان نسبت به زندگانی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و الگوگیری از زندگی آنها خلاصه می‌شد.

قدرتی گفت: شهید قاسم سلیمانی اگر امروز به عنوان یک اسوه و الگو نه تنها در ایران و جهان اسلام بلکه در بین مستضعفان جهان مطرح است، به خاطر الگو و سبک زندگی ایشان بوده که از سبک زندگی ائمه اطهار(ع) برآمده بود.

رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در رفت و آمد و نشست و برخاست‌های خود بسیار متواضعانه و با ادب برخورد می‌کرد و علیرغم مقام بالای نظامی با افراد پایین دست و مردم رفتار متواضعانه‌ای داشت.

وی با بیان اینکه همه ما ایرانیان مدیون این شهید هستیم، گفت: سردار سلیمانی در جبهه‌های دفاع از حریم ولایت و امامت در برابر وحشی‌ترین و خبیث‌ترین عناصر دست پرورده آمریکا یعنی داعش قرار می‌گرفت و با آنها مبارزه می‌کرد و توانست شر داعش را از پیکره جهان اسلام و کشورهای اسلامی و منطقه برطرف نماید.

ابزار هدایت به بالای صفحه