شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[1 / 12 / 1398] وحشت آمریکایی‌ها از «مکتب سلیمانی»؛
[1 / 12 / 1398] معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ...
[1 / 12 / 1398] مادر شهید حاج‌اصغر پاشاپور:
[1 / 12 / 1398] همسر شهید علی تجلایی مطرح داد؛
[2 / 12 / 1398] شهید حاجعلى حسنى؛
[2 / 12 / 1398] همزمان با روز حماسی ملت ایران؛
[2 / 12 / 1398] همسر شهید مدافع حرم:

 

کدخبر: 69982
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1398 _11:58:08
لبیک به ندای رهبر لبیک یا اباعبدالله(ع) است

شهید مهدی کراچی در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «حسین جان! آن وقت که در میدان جنگ به نیزه‌ات تکیه دادی و این ندا را سر دادی هل من ناصر ینصرنی آیا کسی هست مرا یاری کند، ما آن موقع در کربلا نبودیم اما به نیت آن وقت شما، ندای امام امت را لبیک می‌گوییم»

 

تا شهدا؛ می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

تبرک لحظاتمان با شهید مهدی کراچی

نپندارید آنانکه در راه خدا کشته شدند مردگانند بلکه از زندگانند و نزد خدای خویش روزی می‌خورند و شادند آنچه که خدا از فضل خود به ایشان ارزانی داشته است و به آن مومنان که هنوز به آنها نپیوسته‌اند و بعد از پی آنان به آخرت خواهند شتافت م‍ژده می‌دهند که هیچ بیم و ترسی نداشته باشید و اندوهگین مباشید.

با نام خدا و با یاد اولیاء و انبیایش و با سلام بر رهبر کبیر انقلاب ناجی امت اسلامی و با سلام بر حافظان انقلابش رزمندگان دلیر اسلام و سلام بر ارواح طیبه شهدا و شهیدان زنده (جانبازان انقلاب) و سلام و درود به هفتاد و دو شهید دشت کربلای امام حسین(ع).

السلام علیک یا ابا عبدالله(ع)! ای حسین شهید که به ما آموختی که چگونه زندگی کنیم و چگونه مبارزه کنیم و چگونه شهید شویم ما هر چه که داریم از شما داریم.

حسین جان! آن وقت که در میدان جنگ به نیزه‌ات تکیه دادی و این ندا را سر دادی هل من ناصر ینصرنی آیا کسی هست مرا یاری کند، ما آن موقع در کربلا نبودیم اما به نیت آن وقت شما، ندای امام امت را لبیک می‌گوییم لبیک یا خمینی.

اما پدرجان امیدوارم که مرا به بخشی و حلال کنی، مادر مهربانم از شما از هم حلالیت میخواهم، از خواهرانم، برادرانم، پسرعموهایم و از همه اهل خانواده و  مردم شهیدپرور ارزانفود از هم حلالیت می‌خواهم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته   

ابزار هدایت به بالای صفحه