شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 12 / 1398] شهید هاشم دهقانی‌نیا؛
[7 / 12 / 1398] ای کاش سرزمین‌مان از چنین نعمت‌هایی خالی نشود؛
[8 / 12 / 1398] شهید حسین خرازی؛
[8 / 12 / 1398] چاپ مجدد خاطرات یک جوان یزدی از اسارت؛

 

کدخبر: 69897
تاریخ انتشار: 27 دی 1398 _13:28:40
درخواست پدر شهید سانحه هوایی برای سر دادن شعار علیه آمریکا در تشییع پیکر فرزندش

پدر شهید حادثه سقوط هواپیمایی اوکراین در مراسم تشییع فرزندش از مردم خواست تا شعار «آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما می‌چکد از چنگ تو» سر دهند.

 

تا شهدا؛ مراسم استقبال و تشییع پیکر شهید "امیرحسین قربانی" که در سانحه سقوط هواپیمایی اوکراین به شهادت رسید روز پنج شنبه 26 دی 1398 با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان در تفت برگزار شد.

حوالی ساعت 9 صبح پیکر شهید قربانی به تفت رسید و مورد استقبال قرار گرفت و از بلوار آیت‌الله خامنه‌ای شهر به سمت منزل شهید بر دوش مردم تشییع شد.

پس‌ازآن از بلوار فلسطین شهر تفت به سمت خیابان امام خمینی (ره) شهر تا سه‌راه خیابان شهدا با خیل وسایل نقلیه تشییع موتوری شد.

پیکر شهید امیرحسین قربانی در سه‌راه خیابان شهدا شهر تفت مورد ادای نظامی قرار گرفت و بر دوش شهروندان تفتی به سمت حسینیه امام خمینی (ره) تفت تشییع شد.

در حین تشییع پدر شهید قربانی از مداح مراسم می‌خواهد تا مردم شعار «آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما می‌چکد از چنگ تو» را فریاد زنند که این موضوع توسط مداح اعلام می‌شود و مردم فریاد خود را بر سر آمریکا جنایت‌کار می‌زنند.

نماز بر پیکر شهید حادثه سقوط هواپیمایی در حسینیه امام تفت و توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین "سید محمد سرمه چشم" امام‌جمعه تفت اقامه می‌شود و سپس مردم به عزاداری می‌پردازند.

پس از تشییع باشکوه مردم تفت پیکر شهید امیرحسین قربانی روانه بهاباد شد تا پیکرش در زادگاهش آرام گیرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه