شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1398] یکی از فرماندهان دفاع مقدس:
[5 / 11 / 1398] شهید مسعود بیات:
[6 / 11 / 1398] به بهانه سالروز تولد شهید عباس ورامینی؛
[6 / 11 / 1398] روایتی از حال‌و‌هوای این روزهای «محمد‌مهدی» فرز ...
[6 / 11 / 1398] شهید سیدهادی شماعی؛
[6 / 11 / 1398] با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
[6 / 11 / 1398] از مقابل ستاد نیروی دریایی ارتش انجام می‌شود؛

 

کدخبر: 69853
تاریخ انتشار: 24 دی 1398 _10:05:59
یادواره ۱۳۶ شهید رضوانشهر و یادبود سپهبد شهید سلیمانی برگزار شد

همزمان با ایام فاطمیه و با حضور جمعی از مردم و مسئولان، بیست و یکمین یادواره ۱۳۶ شهید رضوانشهر و یادبود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ۵ شهید گمنام این شهرستان برگزار شد.

تا شهدا؛ سردار حسین باقری یکی از فرماندهان سپاه، با اشاره به آئین تشیع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: در تمام دنیا سابقه ندارد که برای تشیع یک فرد این همه مردم شرکت کنند و جمعاً حدود ۳۰ میلیون نفر در مراسم تشیع این شهید عزیز شرکت کردند.

 وی همچنین ضمن اشاره به نحوه شهادت تعدای از شهدای رضوانشهر یاداور شد: این شهرستان در طول سال های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، شهدای زیادی را تقدیم نظام کرد و تعدادی از این عزیزان شهدای ترور هستند که بدست منافقان و تروریست های کوردل به شهادت رسیدند.

 سردار باقری بیان کرد: امروز شاهد این همه امکانات و آبادانی در کشور هستیم که همه این نعمت ها در سایه تحریم و با ایستادگی ملت بدست آمده است.

وی با اشاره به حوادث و اتفاقات اخیر در سطح کشور گفت: با خطای یک فرد سپاه زیر سوال نخواهد رفت چون سپاه یک جریان و حرکت است که همیشه پویا و جوان خواهد ماند.

باقری خاطرنشان کرد : ضمن تجلیل از مقام شهدا، هرگز از زیر بار مسئولیت شانه خالی نخواهیم کرد و همواره در خدمت نظام و مردم خواهیم بود.

وی  همچنین با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی افزود: شهادت این شهید بزرگوار موجب همدلی و اتحاد در کشور شد که دشمن هرگز به این موضوع فکر نمی کرد.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و دو بخش به نام های مرکزی و پره سر در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است که در طول سال های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ۱۳۶ شهید تقدیم نظام کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه