شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1398] یکی از فرماندهان دفاع مقدس:
[5 / 11 / 1398] شهید مسعود بیات:
[6 / 11 / 1398] به بهانه سالروز تولد شهید عباس ورامینی؛
[6 / 11 / 1398] روایتی از حال‌و‌هوای این روزهای «محمد‌مهدی» فرز ...
[6 / 11 / 1398] شهید سیدهادی شماعی؛
[6 / 11 / 1398] با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
[6 / 11 / 1398] از مقابل ستاد نیروی دریایی ارتش انجام می‌شود؛

 

کدخبر: 69836
تاریخ انتشار: 23 دی 1398 _15:56:53
خون پاک سپهبد شهید سلیمانی انقلاب اسلامی را زنده نگه می‌دارد

جانشین سپاه نینوای گلستان گفت: خون پاک سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به طور قطع ضامن بقا و حیات انقلاب اسلامی است.

 

تا شهدا؛ سرهنگ پاسدار سیدموسی حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به جنایت‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه ملت ایران اظهارداشت: ملت ایران از زمانی که سعی کرد روی پای خودش بایستد و استقلال و عزت داشته باشد، این آمریکایی‌ها بودند که با هر توطئه و خباثتی جلوی این اتفاق را می‌گرفتند.

وی با بیان اینکه مردم جنایت آمریکایی‌ها را فراموش نمی‌کنند، گفت: آنها پیش از انقلاب، کودتای 28 مرداد را طرح‌ریزی و با اجرای قانون کاپیتولاسیون قصد تحقیر ملت ایران را داشتند.

جانشین فرمانده سپاه استان ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلانی نیز آمریکایی‌ها از هر طریقی که توانستند به جنگ ملت ایران آمدند. روزی با علم کردن صدام و تحمیل جنگ به انقلاب نوپای اسلامی، روز دیگر با توطئه و ترور شخصیت‌های انقلابی، اعمال تحریم و فشار، تهاجم فرهنگی و غیره به دنبال از پا درآوردن نظام اسلامی و ملت ایران بوده و هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه سپهبد شهید سلیمانی نقشه‌های استکبار و استعمارگران را در منطقه نقش برآب کرده بود، گفت: برای همین است که آمریکایی‌های تروریست دست به چنین جنایتی زدند.

حسینی تأکید کرد: این خباثت‌ها اولین و آخرینش نخواهد بود چون ملت ما می‌خواهد بر روی پای خود بایستد و تا زمانی که ما به اصول و ارزش‌ها پایبند باشیم، آمریکایی‌ها دست از دشمنی برنخواهند داشت.

وی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی سپهبد شهید سلیمانی، ایشان را مالک اشتر انقلاب توصیف کرد و گفت: ولایتمداری، دشمن شناسی، بصیرت، شجاعت و غیره از ویژگی‌های برجسته حاج قاسم بود و حضورش مایه ترس و وحشت استکبار شده بود.

جانشین فرمانده سپاه نینوای استان با بیان اینکه به برکت خون پاک سپهبد شهید سلیمانی، وحدت امت‌های اسلامی بیشتر شده است، افزود: خون بابرکت و مطهر این سردار رشید اسلام ضامن بقا و حیات انقلاب اسلامی است.

ابزار هدایت به بالای صفحه