شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1398] یکی از فرماندهان دفاع مقدس:
[5 / 11 / 1398] شهید مسعود بیات:
[6 / 11 / 1398] به بهانه سالروز تولد شهید عباس ورامینی؛
[6 / 11 / 1398] روایتی از حال‌و‌هوای این روزهای «محمد‌مهدی» فرز ...
[6 / 11 / 1398] شهید سیدهادی شماعی؛
[6 / 11 / 1398] با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
[6 / 11 / 1398] از مقابل ستاد نیروی دریایی ارتش انجام می‌شود؛

 

کدخبر: 69832
تاریخ انتشار: 23 دی 1398 _15:52:22
کرسی «نفحات القرآن» به یاد سردار شهید سلیمانی

کرسی‌های «نفحات القرآن» با محوریت هدیه آیات تلاوت شده به روح مطهر سردار شهید سپهبد «قاسم سلیمانی» در مساجد تهران برگزار می‌شود.

 

تا شهدا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد، به مناسبت شهادت سردار سلیمانی کرسی‌های تلاوت قرآن کریم هدیه به روح این سردار آسمانی در مساجد تهران برگزار می‌شود.
برپایی کرسی «نفحات القرآن» با تلاوت سید مصطفی حسینی قاری بین المللی کشور دیروز در مسجد الغدیر واقع در تهرانسر برپا شد و امروز کرسی نفحات پس از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن عسگری (ع) واقع در ابوذر به سمت سه راه فلاح با تلاوت سیدمحمد کرمانی قاری بین‌المللی کشورمان برگزار می‌شود.
علاوه بر این کرسی نفحات القرآن فردا ۲۴ دی پس از نماز مغرب و عشا در مسجد سیدالشهداء (ع) واقع در خیابان رسالت، خیابان کرمان، کوچه شادکی با تلاوت قاری بین‌المللی حمیدرضا احمدی‌وفا برپا می‌شود.
کرسی تلاوت بعدی نفحات القرآن نیز چهارشنبه ۲۵ دی پس از نماز عصر در مدرسه ثامن‌الائمه (ع) واقع در خیابان مجاهدین اسلام، کوچه خزئل با تلاوت حاج محمود نوروزی حافظ بین المللی قرآن‌کریم و کرسی تلاوت نفحات دیگر روز چهارشنبه، پس از نماز عشا در مسجد المهدی (عج) واقع در میدان آزادی، خیابان محمدخانی با تلاوت حاج علی قاسم آبادی قاری ممتاز کشور برگزار خواهد شد.
کرسی بعدی نفحات یادبود حاج قاسم سلیمانی، پنجشنبه ۲۶ دی پس از نماز عشا با تلاوت حاج محمدهادی صلح جو در مسجد الزهرا (س) واقع در بلوار استاد معین، بین خیابان‌طوس و دامپزشکی برپا خواهد شد.
در این کرسی‌های تلاوت که به صورت مردمی برگزار می‌شود، برگه‌های تدبر و تفسیر آیات میان حاضران توزیع و به کودکان و نوجوانان حاضر در کرسی فقط به خاطر حضور در مسجد جوایزی اهدا می‌شود.
همچنین پخش زنده کرسی‌ها از طریق نرم افزار‌های اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه نگار است که قرآن دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره‌مند شوند.

ابزار هدایت به بالای صفحه