شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1398] یکی از فرماندهان دفاع مقدس:
[4 / 11 / 1398] معاون استاندار گیلان خبر داد؛
[4 / 11 / 1398] مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازند ...
[5 / 11 / 1398] شهید مسعود بیات:
[6 / 11 / 1398] به بهانه سالروز تولد شهید عباس ورامینی؛
[6 / 11 / 1398] روایتی از حال‌و‌هوای این روزهای «محمد‌مهدی» فرز ...
[6 / 11 / 1398] شهید سیدهادی شماعی؛
[6 / 11 / 1398] با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی؛

 

کدخبر: 69809
تاریخ انتشار: 22 دی 1398 _23:51:07
شهید سلیمانی فدایی مردم بود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سرداری پر افتخار، دلسوز، فدایی مردم و در حیاط طیبه خود دارای شخصیت والایی بود.

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مصلی جیرفت، اظهار داشت: حاج قاسم فرماندهی موفق بود که در دوران دفاع مقدس در مشکلات و معضلاتی که در زمان جنگ بر ما تحمیل شده بود مردانه ایستاد و با لشکری قدرتمند و خط شکن، هشت سال مبارزه کرد.

وی ادامه داد: آرام آرام جغرافیای فرماندهی این سردار رشید تبدیل به یک فرماندهی در جغرافیای پهناور چند صد هزار کیلومتری شد و در این گستره، هر جا که مظلومانی نیاز به کمک داشتند به یاری آنها می‌رفت.

حجت‌الاسلام علیدادی با بیان این مطلب که حاج قاسم شخصیت حقوقی بی‌نظیری داشت عنوان کرد: تاریخ ایران پر از فرماندهانی است که در جنگ‌های متعددی حضور یافتند و شهرت پیدا کردند اما سردار شهید سلیمانی قهرمانی بی نظیر و متمایز از سایر فرماندهان و دنبال جلب رضایت خداوند بود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان اظهار داشت: رمز و رازی در حیاط طیبه سردار سلیمانی وجود دارد که ایشان را از سایر فرماندهان متمایز کرد و آن شخصیت حقیقی این سردار شهید است، شخصیت این سردار به گونه‌ای بود که نامش لرزه بر اندام زورگویان و استکبار می‌انداخت و مدافع مظلومان سوریه و فلسطین بود.

وی با بیان اینکه برای برخی از مسوولان جایگاه حقوقی، زینت است تصریح کرد: سردار سلیمانی برای جبهه مقاومت و سپاه قدس یک زینت است.

حجت الاسلام علیدادی بیان داشت: کمالات انسانی، او را بزرگ و بزرگوار کرده است و به این راحتی در جهان مانند سلیمانی تربیت نخواهد شد.

مراسم گرامیداشت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور خانواده آن شهید بزرگوار، مسوولان استانی و مردم قدرشناس جنوب کرمان در مصلی جیرفت برگزار شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه